Teraz neviem či redakcia nevie čo je vagína, alebo Cameron Diaz?
Teraz neviem či redakcia nevie čo je vagína, alebo Cameron Diaz?
To tak dopadá keď niekto ide piť s úplne inou výkonnostnou triedou. Počítam že Hrušo a Fígeľ ešte ostali lebo ich taxameter bol dakde na "half" keď Dzurinda už končil.
Kto bral celý život soc dávku nedostane dôchodok ale stále len tu soc. dávku. Na dôchodok musíš mať odpracované roky.
Ty si musel byť najprv nábožný, potom komunista a teraz demokrat. je to naozaj poznať.
Je tu aj možnosť že jeho titul aj jeho IQ je v poriadku. Možno len tvoje ego žije v matrixe.
veriaci to nevedia? U ateistov je to jasné, ale čo veriaci čomu veria oni?
Členom RKC sa stáva človek krstom. Ako sa môže človek slobodne rozhodnúť o svojom presvedčení keď už od plienok je pod vplyvom len jediného presvedčenia? Myslím že spoznanie iných rovin chápania reality to naozaj neprináša.
lado zakladaš si na svojej normálnosti?
Rád by som dostal odpoveď na otázku od veriacich. Intelekt človeka je súčasť nesmrteľnej duše, alebo smrteľného tela?
Hm rád by som vedel čo súdruha administrátora rozčúlilo na mojom príspevku keď sa ho rozhodol zmazať.
P.S. Ešte k tomu bozkávaniu. Myslím že bozkávanie medzi spoluveriacimi priniesli sem ranní kresťania ktorí sa na záver spoločnej kresťanskej večere vzájomne pobozkali vyjadrujúc tým spolupatričnosť a vzajomnú lásku. Tí "hnusní" komunisti im tento zvyk len znárodili.
Tiež si myslím, lebo hneď by tu vopchal aj odkaz keby niečo porovnával.
S cenami za PPP projekt a za tých istých podmienok?
Kaplan a podľa čoho tak usudzuješ že R1 je zlodejina. Nápíš nám názov tej stavebnej firmy nech sa presvedčíme sami čo je na tom pravdy.
Kaplan práve emisie je vzor toho kam svoju stupidnu nenávisť si dokázal doviesť. Za koľko predali emisie potom pravičiari? jaj radšej ich nepredali vôbec lebo by ich museli predať za menej ako Ficová vláda. Božinku to si zabudol spomenúť?
R1 aspoň stoji čo ste vybudovali vy?
no ak sú na tom naozaj tak zle ako plačeš tak teraz ich zrušia a keď nie tak plačeš na nesprávnom hrobe.
teda nevieš pomenovať ani jedno ani druhé. Presne ako som si myslel.
Odporúčame