Čítal som tam tie bludy čo splietaš. Vyjadruješ tam dokonca takú blbosť že EU nás núti mať vyrovnaný rozpočet a to znamená že sa dostávame na úroveň Grécka.Je to taká somarina že aj to čo tam máš dobré to upne znehodnotilo. Pripisuješ tam zadlžovanie ako hlavnú vinu Fica. Pritom obchádzaš fakt že zadlžovanie k HDP je momentálne najnižšie lebo pravdepodobne splníme záväzok dostať sa pod 3% schodku rozpočtu. Absolútne neuvažuješ a nezohľadňuješ fakt že pravicové vlády privatizovali a že tieto prostriedky ktoré z toho získali a minuli by bez privatizácie si museli požičať. Teda míňali omnoho viac než ten tvoj kritizovaný Fico, ktorý neprivatizoval.

