Podľa doterajších príspevkov máš jednoznačne pravdu a situácia je horšia než to vyzerá. Možno ale, by im pomohlo keby ten Kotleba chvíľu vládol, aby videli k čomu fašizmus a rasizmus vedie. Kotleba neponúka žiadne riešenie cigánskej otázky. Ponúka len obojstranné násilie a izoláciu Slovenska pre podporu rasizmu a fašizmu.

