Ako nazvať človeka ktorý mesiac čo mesiac dobrovoľne odovzdá 9% svojho hrubého príjmu úplne neznámemu človeku bez akejkoľvek záruky, že mu onen človek peniaze po 30 či 40 rokoch prostriedky vráti aspoň vo výške ktorú prijal. Ako nazvať človeka ktorý, za to že takto bez záruk požičal peniaze, ešte platí nemalé percento za to že mu požičiava. Ako nazvať toho človeka ktorý si potom požičiava od toho ktorému požičal za 4-8% úrok aby vynahradil stratu tých peňazí ktoré požičiava. Ako ho nazvať už nechám na čitateľoch.


