Vieš tento tvoj pohľad je v podstate celý dôvod prečo na Slovensku sú tak nízke platy a prečo sme všetci v srabe. Lebo neuvažuješ smerom, že zamestnaní by mali dostať omnoho viac než nezamestnaní, ale že nezamestnaným treba ešte viac zobrať, aby zamestnaným nebolo treba pridať a tak len spejeme k ešte väčšej biede. lebo zamestnaní zarábajú menej než inde nezamestnaní a nezamestnaní dostávajú toľko že kradnúť v ich prípade nie je už hriech.


