Kormidlo nemal by som nič proti tvojmu príspevku keby si ho nenapísal práve teraz. Nerozumiem najmä tomu prečo sa obúvate do Kaliňáka ktorý je obeť odposluchu ktorý bol nezákonný bez ohľadu či ho dáky sudca odsúhlasil alebo nie. VOS nie je na sledovanie politikov a novinárov pokiaľ neporušia zákon. A ten evidentne neporušili. Kaliňák bol možno hrubý arogantný ale určite neprekročil zákon. Tým kto prekročil zákon a nechutne zneužil VOS pre politický boj je Galko. Tak prečo do prdele nepíšeš o úprimných očiach štebáka Galka? Pohoršuješ sa na odovzdávaní ihrísk. Bodaj by všetci politici získavali svojich voličov tým že stavajú ihriská. Trápne si vyrovnávaš týmto blogom svoju osobnú traumu, že ti niekto nevenoval pozornosť ako by si ty chcel. Mal som o tebe lepšiu mienku .


