Pán Kaliňák, v Tvojich (Vašich) očiach som videl veľkú faloš!
Aby bolo jasno. Som zhrozený tým ako niektorí nechápu čo sa stalo. Dokonca niektorí Galka za jeho štbácku činnosť obdivujú. Do toho ty napíšeš blog ktorý túto situáciu ešte viac zamotáva a neumožňuje vidieť to čo je naozaj dôležité. Ak po 22 rokoch sme sa dostali tam že niekto lezie niekomu do súkromia len aby vyšpáral v jeho súkromí niečo čo danú osobu skompromituje, tak to chcem potom radšej späť komančov aj s ich štb. Tí síce špehovali ale ľuďom aj niečo dali. Títo dnešní robia už to isté ako ŠTB ale ľudí načisto ožobračili a už budú pátrať len po tom kto sa opováži sa proti tomu postaviť: Galko je hnus z ktorého by mal grcať každý kto si váži vlastné súkromie , kto si váži férový politický boj. Veď ten chlap až sa triasol kedy s tým špehúnstvom vyjde na svetlo. Meretko s komplexom menejcennosti ktorý si lieči zákerným špehovaním a podrazáctvom.