Kaplanko v svojej zaujatosti si si nevšimol že autor blogu len kladie otázky o podiele osoby V. Havla na skutočnostiach o ktorých píše. To ty sám si dal pánu Havlovi 100% vinu za tie veci keď hovoríš že je to hnus. A práve v tom je rozdiel medzi tvojími zaručenými tvrdeniami ako napr o tých 10 mil a jeho otázkami, na ktoré si si odpovedal sám.


