Pises, ze: "Ale určite nie je normálne, aby ex-premiér a ex-minister financií v jednom predvádzal vo svetlách kamier pästné súboje, prípadne na pôde Národnej rady pri schvaľovaní programového vyhlásenia vlády tvrdil slovník maďarského kočiša."
Problem spociva v tom, ze taky clovek s narusenou psychikou, nikdy nemal byt ani premier, ani minister financii, ba ani poslanec NR SR.
Skor mal byt umiestneny tam, kam naozaj patri - do psychiatrickej liecebne.
Skromne dufam, ze sanitkari od doktora Chocholouska raz po neho pridu a odvezu ho tam.

