Kadafiho ZVRAZDILA US army, potupne, na ulici.
Nemaj strach, vybral sa spravnou cestou, ktora povedie k spravnyum cielom - odstranit samozvanych 'gestapakov' z policajneho zboru.
Odorova vlada skoncila, takze nova vlada menovana prezidentom sa ujala funkcie.
Nemoze tu nastat nejake vakuum.
Stat musi pokracovat, t.j. pracovat dalej, zabezpecovat vsetky funkcie a cinnosti.
ALE oficialne odvolavat clenov vlady mozno az po schvaleni vlady parlamentom na zaklade programoveho vyhlasenia.
Ak ma opozicia silu v parlamente, potom nech odvolava aj celu vladu, ak chce.
Aj tak sa jej to nepodari.
A vsetci ti "demokrati", vratane teba, ktori popieraju vysledky demokratickych voleb, si mozu vies co.
dedic,
zase ++++++++++++++++++++++++++
Konecne si priznal za koho "kopes".
Bud PS alebo KDH ?????
Idu odvolavat ministra, ked este vlada ani neziskala doveru v parlamente.
To mozu robit len naprosti laici v parlamente.
Nechcem rovno povedat, ze hlupaci.
Vidno, ze PS je tam prvy krat a KDH bolo dlho v opozicii a zabudlo na seriozne postupy.
1. boh neexistuje
2. vyhnani bolo starymi rimanmi
Ty by si bol vedla Blahu uplne intelektualne neviditelny.
"Na jeho sfilmovaní sa podielali pokiaľ viem aj Lasica aj Satinský ale ich nesmeli uviesť"
Ved to v tom rozhovore bolo priamo uvedene.
Tie verse a rymy ti nejako nejdu.
Musis sa este vela ucit, aby si dokazal napisat basen.
Ty asi nevies co su to 'intelektualne limity', ze???
Keby si Blahovi intelektualne siahal aspon po clenky.
No ty mu nesiahas ani po hrubku podosvy jeho topanky.
Si ty ale nebotycny falus.
Aspon keby si aj tu latincinu neprznil.
Najprv studuj a potom pis.
Nemusi hned kazdy vediet, ze si NEVZDELANEC a TUPEC.
Navyse, ta "zruda" a hnida si akurat tak ty a tvoji "mili" priaznivci a PS-acki sudruhovia..
To, co tvrdis, tvrdili uz stari komunisti, ktori o AI ani netusili.
Inac pojem AI sa dnes strasne naduziva, najma v "mainstreemovych" mediach.
Podla nich, a podla dalsich hlupakov (ako napr. ty), vsetko, comu sami nerozumia, je AI.
Clovek, ktory o AI nieco vie, by to nemohol hovorit.
Ten este bude lutovat ked ho jeho ciganske hordy, ktore ho volili, zacnu navstevovat doma v jeho vile a pytat si po 500 EUR na hlavu.
To ty si zadubeny.
Ty si ale riadny falus.
+++++++++++++++
Odporúčame