Tak, tak.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Tak, tak.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Ej veru tak.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++
Samoz rejme, ze ani raz.
Zato USA viedli stovky nespravodlivych vojen po celom svete.
Preto je tych vojnovych veteranov tolko.
Mnohi z nich zivoria ako bezdomovci a ozieraju sa na dennom poriadku.
Stat si ich vobec nevazi, ved naco,
++++++++++++++++++++++++
No, vy na cele s OLAjNOm ste jasne dokazali, ako to "viete".
Riadne ste statny rozpocet "skonsolidovali" a o obrovskych dlhoch, ktore ste narobili, ani nehovorim.
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Neboj sa, minister vnutra Sutaj-Estok ich coskoro doda.
A to vies odkial??
Jedna pani povedala??
A aj keby to bola pravda, akoze nie je, tak ho mali odsudit za majetkovu trestnu cinnost a nie zabit vo vazeni.
Lucansky totiz vela vedel o Lipsicovi a aj mu to povedal do oci.
Vravel mu, ze prve o com bude vypovedat bude o nom (teda o Lipsicovi).
Kolikova sa "vyvinila" tym, ze SAMA zvolala svoju vlastnu "objektivnu" vysetrovaciu komisiu pozostavajucu zvacsa z kamaratov a spriaznenych osob zo zahranicia, hoci sama mala stat mimo vysetrovania pripadu, lebo sa jej (ako ministerky spravodlivosti) priamo tykal.
Ba co viac, mala odstupit.
Preco sa nemozno zamyslat na vecami, o ktorych pise bloger???
Neutralita Ukrajiny sa nepacila USA a zapadu vobec. preto Ukrajinu zasobuju starsimi zbranami.
Nic ich to nestoji a vo vojne prichadzaju o zivot nie oni, ale UKRAJINCI.
A preco nenapises ani jedno, aspon nejake domace????
Trapny clovek ma iba trapne pokusy, a to nielen o humor, ale aj vo vseobecnosti.
A to uz preco???
Tento pripad je klucovy - hlavne z pohladu na Kolikovu, Lipsica a ich kumpanov, najma curilovcov.
Preco si vtedy nekrical, ze Kolikova mala odstupit?
Zomrel predsa jeden clovek - general Lucansky - vo vysetrovacej vazbe, .co ma s justiciou setsakramentsky vela spolocneho,
K tvojej prvej vete, len tolko, ze sa presne podla nej spravas, a to nielen v pripade vojny na Ukrajine, ale vzdy.
A co urobili vlady OLAjNO a Odora????
Ak to vsetko hovoris o,troch poslednych vladach vzislych z volieb 2020 - Matovic, Heger, Odor, tak mas uplnu pravdu.
Odporúčame