Si trapna a hlavne tendencna.
Vztah voci Zidom v tomto case, ked sa pod vedenim Netanjahua spravaju ako najtvrdsi nacisti, nemoze byt prilis pozitivny.
Po celom svete su demonstracie proti tvrdemu nacistickemu zasahu v Gaze.
Avsak chyby vedenia Izraela nemozno zvalovat na vsetkych Zidov, inak by sa uplatnovala kolektivna vina.
Neviem co pri tom citani robis.
No ked je to pre teba prijemne, tak si to uzi.
1. Ako si za ten dlhy cas, co spolu komunikujeme, mohol zistit, tak nepouzivam diakritiku, ALE ostatne pravidla (na rozdiel od teba) dodrziavam.
2. Tu "Ancu" si vobec nepochopil.
Keby mal minister vnutra odstupovat po kazdom ciganskom kriminalnom excese, tak to by tam ziaden minister nikdy nebol.
Ani v Irsku, kde slovensky Cigan dobodal irske dievca, neodstupil minister vnutra.
1. mladi muzi
2. ty si sa riadil tym "niecim inym"? V 16-tich asi tak s "Ancou dlanovou"..
Moznost volit od 16 rokov je hlupost.
Ti, co to chcu, asi rataju s moznostou "umnej" lberalnej "vychovy" na strednych skolach.
Co si tam chodil do skoly, ked to tak dobre vies???
Ifigenia,
blizi sa cas, ktory nastane po vycerpani ukrajinskej "zivej sily" na bojisku.
Bude to cas, kedy vychodne staty EU (vratane Slovenska) budu nutene nahradzat SVOJOU zivou silou tu ukrajinsku, alebo sa stanu priestorom a neskor aj bojiskom v zmysle uz mozno davno zabudnutej strategie "Drang nach Osten".
To len budu este casy.
Tie svoje pribehy si vymyslas, snivas, alebo chces len ohurit svojou prifarbenou obrazotvornostou???????
Ten Dobsovic pritom ani nie je originalny.
Je to hnup.
Iba opakuje ci parafrazuje slova svojho "vodcu" Psychopatovica, ktore ten vyslovil v r. 2020.
Aj vtedy bola, a aj teraz je pricinou bieda a nespokojnost obyvatelstva.
To je aj pricinou vzniku roznych politickych stran a hnuti.
Dosledky mozu byt ovela horsie ako v II. svetovej vojne. kde boli desiatky milionov mrtvych.
Zamienas si pricinu s nasledkami.
Pricinou nastupu Hitlera bola tiez chudoba a nespokojnost obyvatelstva.
Nasledok bol taky, aky bol - miliony mrtvych vo vojne.
Tak isto to je aj teraz.
Je obrovska nespokojnost obyvatelstva v Europe, a to najma s trapnym vedenim EU (Layenova a spol.) a s vedenim NATO.
Obe institucie ledva trcia zo zadku USA,
USA maju vlastne obrovske problemy s obyvatelstvom, no riesia to na ukor inych statov, ktorym "sedia" na krku.
Riesia to zbrojenim, zasahovanim do vojny na Ukrajine, v Izraeli (kde je mimochodom obrovska nespokojnost obyvatelstva s Netanjahuom) a do roznych konfliktov na celom svete.
Oproti Europe maju vyhodu obrovskeho a vojnami oslahaneho vojensko-priemyselneho komplexu, ktory ich ekonomicky drzi nad vodou.
Keby prestali tie vojny a konflikty, tak skrachuju.
Co to za Madara napisal v nadpise: "Študenti vyzývajú Fica a Pellegriniho, aby ospravedlnili".
A preco by mali???
Oni chcu mier, nie vojnju.
To ti, ktorych spomina autor blogu, by mali ist na pomoc Ukrajine.
Podporit ju svojou zivou silou.
Vzdy chceli Ukrajine pomahat.
Preco nie teraz, ked je zle???
A preco nejdes ty na pomoc Ukrajine?
Venuj jej svoju zivu "silu".
Ale, lepsie je dristat od klavesnice, ze????
A co tak ty??
Chod pomoct Ukrajine svojou zivou "silou".
Recami im nepomozes.
Odporúčame