Zase si nepochopil.
Bud nemas na to, aby si pochopil, alebo nechces to pochopit.
Volby a meetingy su dve rozne veci,
Ak Fico zvazal ludi na meetingy autobusmi, platil to zo stranickych penazi.
Ak mimovladky vozia svojich volicov zo zahranicia vlakmi, z coho to platia ony???
Su len dve moznosti bud peniazmi zo zahranicia, alebo peniazmi zo statneho rozpoctu.
Tretia moznost je, ze aj aj.
Tak comu si NEPOROZUMEL?????

