Co ti chce zutekat syn, ci nebodaj vnuk?????
++++++
Tak to vzdy bolo a bude.
Komu sa tu nepaci, ma len dve moznosti - odist, alebo zostat.
Volebna prehra ta nejako velmi boli.
Noo, "inteligentny" to clovek!!!!!!
Ja psychiatra nepotrebujem, takze ziadneho nemam.
A co tvoj psychiater, kam by ta ten zaradil????
Taky stupen sice zatial neexistuje.
Mozno ho nazvu SUPERIDIOT.
Budes v nom prvy - sam si si vybral.
Psychologia rozlisuje tri stupne narusenej osobnosti,
Od lahsej k nastazsej su to:
1. debil
2. imbecil
3. idiot.
Janizol vybar si sam, kam chces patrit, ak ti to pomoze.
Ja si myslim, ze sa jasne priblizujes k tej trojke.
t
A 100 ročný Kissinger je na tom mentálne lepšie aj ako ovela mladsi palenque.
Nie je to jedno kvoli komu/comu Soltesz odisiel??????
Hlavne ze odisiel a u z tu (dufam) nebude otravovat ovzdusie.
To tiez to vysetrovanie bude tolko trvat a smerovat do stratena ako v pripade Kuciak???????
Nedel som, ze Nad je teply.
Vdaka za info.
Pani Elena,
v tom PS ste velmi dobre nalozili tomu neustalemu vrtakovi palenque-mu.
Vyjadrili ste tym aj moj nazor na neho.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Driemajucu pracovnu silu - aspon jej velku cast reprezentovanu Ciganmi - brzdia mimovladne organizacie.
Inak by prisli o peniaze urcene na riesenie tzv, "romskej otazky", z ktorych mimovladky ziju uz dlhe roky.
Vidim, ako slubujete svetle zajtrajsky - vy, novodobi komunisti, zvazaci a pionieri.
Uz si presedlal z OLAjNO na PS????
Odporúčame