Najprv definujte stupne, o ktorych hovorite v zavere blogu.
Ved ti nikto nekaze tu zit.
Ked nechces, tak odpal tam, kde sa ti raci.
V pripade, ze zo strany zapadu ide o hitlerovske KONECNE RIESENIE Palestiny, mas asi pravdu.
Pritom dlho slubovali, ze umoznia vznik statu Palestina.
Niektore tzv. mainstreemove "media" hned po zemetraseni uvadzal az 5.1, ako keby to sami namerali.
+++++++++++++++++++++++++++
Ty si asi este pubertiak (ak nie vekom, tak nazormi urcite).
Tvoje analogie s potratovymi filmami, ktore dospeli ludia maju na haku, su nejake scestne.
Kazdy hrniec raz vykypi.
Tak sa stalo aj pred par dnami.
Palestincania iba vedu NARODNOOSLOBODZOVACI boj.
Proti sposobu, akym to robia, mozno mat namietky, ale v ramci ich moznosti to asi inak nejde.
A koho podporuju USA???
Samozrejme Izrael, dokonca ho zivia milionovymi dotaciami takmer denne.
Pred r. 1947 existovala LEN Palestina.
Potom zapadne "mocnosti" zriadili umely stat Izrael, ktory vytlacil Palestincanov z vacsiny ich predosleho uzemia, a to tak, ze urodnejsie casti obsadil Izrael a Palestinci boli vytlaceni do neurodnych, takmer pustnych oblasti.
Videl som to, pocas navstevy Izraela, na vlastne oci.
Neskor Izrael okupoval a stale okupuje syrske uzemie - Golanske vysiny.
Samozrejme, ze Palestincanie nie su s danym stavom spokojni.
Uz viackrat im bolo slubovane, ze vznikne stat Palestina.
Falosne to slubovali aj americki prezidenti.
Pocas mojho pobytu na Univerzite v Manchestri (V. Britania) som mal moznost stretnut mnoho palestinskych studentov na tamojsej univerzite.
Dozvedel som sa, ake svinstva robi Izrael na Palestincanoch.
Preco nikdy zapad neposielal zbrane Palestincanom, aby bojovali proti okupantom (rozumej Izraelu), tak ako to teraz robi na Ukrajine?????
Na tebe sa ta priroda poriadne "vyradila".
A to cele, co v tomto tvojom prispevku smerujes na mna, plati predovsetkym na teba.
Na tebe sa ta priroda poriadne "vyradila".
A to cele, co v tomto tvojom prispevku smerujes na mna, plati predovsetkym na teba.
Praveze 71 banditov sa k moci, nastastie, nedostalo.
Tentokrat musim s tebou suhlasit, aj ked to robim velmi zriedka.
Chcel si povedat, ze jednoduchsi - ako napr. ty - maju problem a nie nejednoduchsi.
U vas na Kysuciach sa vraj vela pije.
Takze pis iba vtedy, ked si triezvy, co asi casto nebyva,
Hej, Stanko1 z kysuckych lazov, najprv sa douc slovencinu.
Mas tu jednu hrubku a v predoslom prispevku tvoja veta nedava ziadny zmysel.
Mas tam tolko chyb, ze je nezrozumitelna,
Clovek si musi domyslat to, co si chcel povedat.
Este raz - douc sa slovencinu,.ak chces "excelovat" v tychto diskusiach.
A to ty chces, kedze mas v tomto momente 45315 prispevkov.
O to je to horsie s tebou, ak mas pravnicke vzdelanie a mas take trapne nazory, ako v tychto diskusiach prezentujes.
Ak si nahodou advokatka, tak veru tebou by som sa zastupovat nikdy nedal
Ak si myslis, ze ja nemam vysoku skolu (VS), tak sa mylis, dokonca mam este vyssie vzdelanie ako je VS - mam CSc. (teraz sa tomu hovori PhD)..
Ja som reagoval na toho "experta" a povedal som, ze to boli poznatky uz zo strednej skoly.
Ked mas vysoku, ako hovoris, tak predpokladam, ze mas aj strednu a mala by si to tiez vediet, ked sme sa to my ucili na priemyslovke.
Teda, nemala by si tie tri stupne, ktore som uvadzal, pokladat za expertne znalosti.
Ja ani do jednej, som totiz normalny.
A ty do ktorej????
Tak bacha, aby sa tam nedostal aj ty.
Ja sa nehram na experta, ale uz na strednej skole som sa to clenenie na 3 kategorie dozvedel.
Nevedel som, ze nemas maturitu resp. strednu skolu.
Odporúčame