Uz zufalejsi krok v politike, ako bolo toto extempore Ziaka, nemoze existovat.
Asi plni stranicku ulohu ulozenu Saskou.
Uz zufalejsi krok v politike, ako bolo toto extempore Ziaka, nemoze existovat.
Asi plni stranicku ulohu ulozenu Saskou.
++++++++++++++++
Ziak je prasprosty UDAVAC.
Asi mu v Saske dali stranicku ulohu, aby s tym vyrukoval, lebo ho vylucia z kandidatky do volieb pre NESCHOPNOST.
Vies ako?
Tak ako tvoj nasprostasty nick.
Ziak je nesvojpravna osoba.
Sam priznava, ze to nema overene, ale uz ide s bubnom na zajace - konkretne na Specialnu prokuraturu.
Odstupi Ziak, ked sa jeho "objav" ukaze ako hoax???
Mimochodom, Blaha nema taku deformovanu tvar aka je na fotografii v tom domnelom pase.
Taku tvar ma skor poslanec Dostal.
Co tu pleties prekazky, tie s hladkymi behmi namaju absolutne nic spolocne.
Su to uplne ine, rozdielne discipliny.
Ale pockajme si a uvidime ako Sagan zvladne skutocne prekazky v terennej cyklistike.
Predpokladam, ze bez vyznamnejsich uspechov.
Nie, auto som nikdy nechcel a ani som ho nikdy nemal.
Som chodec a pesi turista.
Bicyklovat sa urcite viem, aj som to v mladosti robil.
Tak ako vam cyklistom vadia nespratni soferi, tak mne, ako chodcovi, vadia nespratni cyklisti.
To je vsetko co som chcel v predoslom prispevku povedat.
Takze nemas pozorovaci talent, iba vyryvas, ba dokonca si na hrane dyslektizmu..
Ak si si nevsimol, tak autor blogu citoval z knihy autora, o ktorom pise detaily na konci blogu.
Nielen to, ze naklady bank platia klienti.
Ale banky nutia investovat beznych klientov namiesto toho aby investovali samy.
Navyse, este tymto klientom "radia" ako investovat,
Uz to samo je na hlavu postavene.
Este nikdy ziadny radca nikomu neradil aby siel proti jeho zaujmom. To je neprirodzene.
Navyse, ak klient "zle " investuje, stratu nesie sam a nie ten radca, teda banka.
To, co vadi cyklistom vo vztahu k autam, to vadi chodcom vo vztahu k cyklistom.
Cyklisti otravuju chodcov napr. na byvalej rekreacnej zone na nabrezi Dunaja od okolia byvaleho PKO k smerom k Mostu SNP, ba, napriek zakazu, aj dalej smerom k Eurovei..
Byvali casy, ked tam mohli chodit aj malicke deti bez rizika, ze ich zrazi cyklista, ktory si mysli, ze je Sagan.
Ftacnik bol ovele lepsi ako je Vallo. no nemozem mu zabudnut, ze priviedol cyklistov do tejto pesej zony.
Povedala "filozofka" anysta.
Uz len aby sa tak, ako radi, aj sama spravala.
dyslektik,
ja spm uvadzal jeden pretek (etapu) v suvislosti s Majstrovstvami sveta.
No, ale ani na tej druhej, kam presedlal, sa mu nejako nedari.
Asi to nebude len vyhorenim.
Zasadne pisem bez diakritiky, ak myslis na to.
Typicky prejav uzitocneho idiota.
Aj hokejist boli majstrami sveta, aj futbalisti boli majstri Europy (1976), ci dokonca boli vo finale MS (1962).
No na vrchole sa neudrzali.
Je tazke sa dostat na vrchol, samozrejme.
Sagan bol na MS uspesny najma preto, ze na MS sa jazdi LEN jeden pretek (jedna etapa). kde pretekar moze ist naplno, lebo dalsie etapy uz nie su.
Na etapovych pretekoch treba byt vsetranny a vytrvaly.
Sagan nikdy nemal rad kopce, cize nebol "uplnym" cyklistom ako su teraz napr. Slovinci.
V poslednych rokoch sa Sagan v peletone len vezie, aby dostal nejake prachy.
V tom nadpise vymen SNER za OLAjNO a budes aktualny.
Nenavist priniesol do plitiky uz davnejsie MATOVIC!!!!!!!!!!!!!!!
V tom nadpise vymen SNER za OLAjNO a budes aktualny.
Nenavist priniesol do plitiky uz davnejsie MATOVIC!!!!!!!!!!!!!!!
Na skolkara ci 10 rocneho chlapca by to bolo vynikajuce.
Len tak dalej, mozno sa niekam dopracujes.
To skor PS potrebuje takych SVAKO.REGANKO..TOV ako si ty.
Odporúčame