Mylis sa, nie Smeru, ale PS.
Mylis sa, nie Smeru, ale PS.
Takej spiny, ktoru popisujes, je v NATO pozehnane.
Aj bez Svedska.
Ty nevidis aku sekeru urobil Matovic v rozpocte pocas vlady 0d r. 2020???
Ty nevidis aku este na zaver chce zatat navrhovanymi "atomoFkami" predvolbami???
NO, matusek, vykecal si sa obsirne (az na 3 krat), ale nic noveho si nepovedal.
Tie tvoje tliachaniny siri "mainstreem" uz dlhe roky.
A predsa na ludi nijako nezaberaju.
A este davat vymazat diskusne prispevky (reakcie na neho), ktore sa mu nepacia.
Len dnes mi to urobil asi v troch pripadoch.
Aby ten paragraf 363 nasa moletka este o par mesiacov sama nepotrebovala.
medvedar,,trefny blog, ako vzdy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Podla seba sudis inych?
Na mieste Kisku (ako byvaleho prezidenta) by som sa hanbil verejne vystupovat v spominanej veci, a nie to este zatlkat a obvinovat za svoje (zlo)ciny inych.
a vsetkych americkych prezidentov a bitskyvh premierov od II. svetovej vojny.
A mozno ani po anglicky nevie, a ak aj, tak slabo.
Takych, co si o sebe myslia, ze vedia po anglicky, je strasne vela.
Pri prvom strete s anglicky hovoriacim cloveko vsak zlyhaju.
Je to vojensko-priemyselny komplex USA.
To sa vedelo uz za cias hlbokeho socializmu.
Len dnesni uzitocni idioti v politike (najma v nasej) to nevedia resp, musia to akoze nevediet.
Repa,
to mas odkial tu hlupost, ze "Putin vzburu prezil, no je vyrazne oslabeny".
Ako ty mozes vediet podrobnosti o vzbure, ohozeni Putina a hlavne to, ze teraz je vyrazne oslabeny?
Sedis niekde v zatemnenej kutici v readkcii a vymyslas hluposti.
Ak je nieco ohrozene, tak tvoja prazdna hlava.
Dufam, ze to zakratko zistis, ked sa veci v state po volbach uspriadaju a ty nebudes mat do coho pichnut.
Neklam, ty najradsej citas blbosti v mainstreemovych mediach.
A tam ich teda je.
A ty sa ich drzis a z toho pohladu kritizujes aj alternativne media.
Rozumny clovek by si mal vediet zvazit, co je pravda a co je blbost, ved preto je clovekom, ze ma slobodnu volu.
Plati to pre akekolvek media.
Koniec blogu si trochu nezvladol.
Kym v pripade Trumpa islo o postup civilov, v pripade Wwagnerovcov islo o postup plne vyzbrojenej armady s cca 25 000 clenmi.
A to je poriadny rozdiel.
Odporúčame