Robert Mistrík, je čas začať vracať Čaputovej požičané!
Ty si vedkyna, ked ho pokladas za skveleho vedca?
Asi nie, tak nekecaj do niecoho comu nerozumies.
Inak Mistrik moze za to, ze sa Caputova stala prezidentkou - uhol a odovzdal jej svoje hlasy.
Mozno by to v kritickej situacii urobil zase, keby obaja kandidovali.
Caputova na funkciu prezidenta nikdy nemala, nema a ani mat nebude.
Mistrik by sa urcite, keby chcel, mohol stat lidrom.
On sa vsak stal spoluvinnikom toho, ze sa Caputova prezidentkou stala.
Inac, ak je Mistrik naozaj vedec, nikdy by nekandidoval do ziadnej funkcie v politike.
Skutocny vedec je preto vedec, ze ho zaujima len vedecka praca a nikdy by sa jej nevzdal.
Ani za cenu vyhod "svetskych" funkcii.
Veda je v podstate svojim sposobom rehola.