Koho voliť?
Nerozumies narodu, si ako Caputova.
Ani ta mu nerozumie, no napriek tomu sa dala "zvolit" (s americkou financnou pomocou) na jeho celo.
Asi pretro, aby ho zradzala, ako to robi na dennej baze.
Narod, do ktoreho sa narodis, si nevyberas.
Podobne ako si nevyberas rodicov.
Ale rodicov mas (aspon dufam) aj tak rad.
Moji uz davno pomreli, ale mal som ich rad.
Podobne mam rad Slovensko.
Ak ty nemas, co ti brani sa odstahovat - napr. do "skvelych a demokratickych" USA.
Ale ak to nevies, tie maju historiu popretkavanu vojnami, lupezami uzemi (Mexiku, povodnemu obyvatelstvu - Indianom, atd.), vrazdami, potokmi krvi.
Po takej historii netuzim.
Mimochodom, ako hovoril kedysi Bilak, ked sa na uzemi USA este prehanali bizony, u nas uz bola v Cechach Karlova univerzita, a ak sa nemylim, tak asi uz bola aj nasa bratislavska Akademia Istropolitana.