Zial, asi nijako.
Tomu uz asi ziadnej pomoci niet.
"Komu neni zhury dano, v apatece nekoupi" (citujem, asi nie celkom gramaticky spravne, ceske prislovie).
Zial, asi nijako.
Tomu uz asi ziadnej pomoci niet.
"Komu neni zhury dano, v apatece nekoupi" (citujem, asi nie celkom gramaticky spravne, ceske prislovie).
Furik sa uz pripravuje na predcasne volby.
Doteraz bol zastancom Matovicovej bandy, no citi, ze ta uz dlho nevydrzi, tak zacita chvalit Pellegriniho.
Aky to obrat multinickoveho krala.
Vraj: "Chcela urýchlene zachovať jej funkčnosť."
Ako mohla prezidentka chciet zachovat funkcnost vlady, ked ta vlada bola od zaciatku NEFUNKCNA.
Hadam si, ty dusa pobluznena, nemyslis, ze PS bude lepsie ako OLAjNO????
Prezidentka, ktora vysla z PS, uz teraz ukazuje co by to bolo zac
SaS vs. OLAjNO to je asi tak, ze jeden je za 18 a druhy bez 2 za dvadsat.
Malinova,
zase davas mazat pre teba nevhodne prispevky??????
Nuz, mazanim pravdu neznicis, a ty to velmi dobre vies.
Aspon by si to, ako ucitelka, mala vediet.
Ked si to za cely rok jeho vlady nepochopil, tak uz to nepochopis.
Si jednoducho strateny tak ako on.
Ech, Malinova,
kedy ty dostanes rozum, ked ta ani cely rok trapnej a skorumpovanej vlady nepoucil???
No,
kto chce kam, pomozme mu tam.
To hovori stare slovenske prislovie.
Rusi si poradia aj s Ukrajincami aj s US-akmi.
To strach nemam.
Problem Slovenska je vsak v tom, ze sa moze lahko stat sucastou tvrdeho bojiska, kde sa odohra to svinstvo orhanizovane Bidenom.
Potom budu Nad a Korcok "sr.t krv ako Lajo".
A nielen oni.
Benova,
tato Hegerova vlada resp. predosla Matovicova vlada nikdy ziadny charakter nemali, toboz Charakter s velkym V, a nikdy ho mat ani nebudu.
Konecne sa uz spamataj a vy..r sa na to co robis.
Doplatis na to a zhovadis sa na cely zivot.
No, figelko, Fico neurobil ziadnu vladnu rosadu.
Prepustil miesto Pellegrinimu a sam isiel DO PARLAMENTU.
Cize NEZOSTAL VO VLADE.
Rozumies???
Alebo si mentalne postihnuty ako tvoj Psychopatovic?
Ten moze hovorit co chce, aj tak mu nikto neveri a ani verit nebude,
Je to US trol.
Kissinger je zid.
Preto nie je az take dolezite kde sa narodil.
Zid je proste univerzal, lepsie povedane kozmopolita.
Ked bol aktivny v roli ministra zahranicnych veci USA, spraval sa vselijako.
Nie vzdy mierumilovne.
Takze dnes prilis nezalezi na tom co kedysi hovoril, ci co hovori dnes..
Dobra uvaha a aj dobre napisana.
+++++++++++++++++++++++++
Co ho nepoznas???
Ten prezlieka nielen kabaty, ale aj svoje nicky z bohateho "satnika".
Podobne ako meni Caputova svoju garderobu platenu zo statneho rozpoctu.
Rusko nikdy nejednalo v predklone tak ako vy konate vzdy, pan Korcok.
Pred tymi, ktori s Ruskom jednaju "z patra" (aby som pouzil bohemizmus), a to neodovodnene, Rusi neustupia.
Nemoze, lebo tato vlada nekompetentnych korupcnikov by mala odist cela a navzdy do zabudnutia.
I ked pozostali po 9 000 mrtvych nikdy na nu nezabudnu
Benova,
na dlho si sa odmlcala.
Prichadza na moje slova, ktore som ti uz davno hovoril.
Hladaj si poctivu robotu.
Podrztasku Prockovi robit nie je bohvieco.
Ked padne Psychopatovic, padne aj Procko a samozrejme aj ty.
A budes mat hanbu na cely zivot.
To by potom Boris Kollar muse byt najstedrejsim darcom.
Zial, stedro rozdava iba ak svoje semeno.
Malinova,
nechcem ta nejako ovplyvnovat, ale na tvojom mieste by som neuvadzal cele rozhovory ludi s mediami.
Uviedol by som link kde sa ten rozhovor nachadza a diskuteri by sa tam jednym klikom dostali a videli by ho.
Tak by tvoje clanky boli prehladnejsie a kratsie.
Neviem ako inych ludi, ale mna taka struktura prispevku, ako je tento tvoj, odradza od citania.
Zacinas sa podobat blogerke Benovej, ktora robi podrztasku Prockovi.
Ta dokaze tak zamotat strukturu prispevku, ze jej nerozumie ani povestna "diva svina".
Odporúčame