Ja tiez.
Ale tu ide o ovela vyssiu hru.
Prezidentka a vsetci milovnici US ambasady chcu tiez pad vlady, ako aj opozicia.
ALE, po pade Matovicovej vlady chcu tzv. uradnicku vladu a chcu na jej celo pretlacit tiezmilovnika US ambasady - mafiana a podvodnika Kisku.
Chcu to preto, lebo to chce US ambasada, ktorej by to maximalne vyhovovalo.
A ta vlada by urobila proamericku normalizaciu Slovenska
Preto Remisova vykrikuje - Matovic a Sulik z hrusky dole (a si hovori sama sebe - a Kiska na hrusku).
Malinova, treba si vidiet aj dalej od nosa.


