V normalnej dobe by si mozno mal pravdu.
Ale v tychto dnoch, tyzdnoch, mesiacoch, ktore zijeme, ma 'cudzinec' uplnu pravdu.
Suhlasim s nim.
Ide teraz o zivot Slovenska ako statu.
Ten chaos tu niekto zo zahranicia (a dobre vieme kto) rozputava a v dosledku toho sa schyluje k majdanu a prichodu US komisarov.
Vojensku techniku posielaju vopred, zatial na zastrasovanie
Ked to nepomoze, zostanu tu naveky.
EU je formalna organizacia statov v podruci USA.
Ta sa prisposobi USA v kazdej ich akcii.
Zazil som r. 1968 ako 20 rocny a bolo to nieco podobne, az na to, ze vtedajsi "chaos" bol demokratizacny proces.
No a prisli ho "vyriesit" bratske armady.
Dnes je to vsak iny - "normalizacny" proces.
A pridu ho definitivne "vyriesit" USA, mozno aj s "bratskymi" armadami z EU.
Na vecne casy a nikdy inak.
Chudak Slovensko.


