Este dodam, ze pre nich su socialny system a zdravotnictvo prilis drahe.
Este dodam, ze pre nich su socialny system a zdravotnictvo prilis drahe.
Matovic to (teda ten dovoz Sputnika) neurobil kvoli resp. len kvoli zaockovaniu nasich obcanov, ale kvoli tomu, aby jemu osobne a aj celemu OLAjNU stupli klesajuce preferencie.
Je to normalne - virus covidu je umelo vytvorena bakteriologicka zbran.
Kazda zbran ma znicit co najviac nepriatelov, preto su mutacie take rychle.
No a nepriatelom svetovych spiciek su stari, chori a ti co ziju v nehygienickych resp. ubohych pomeroch (napr. slumy).
Chmelar ma obrovsku pravdu - US kolona medzi nasimi "politikmi" sa naplno prejavila.
Chvalabohu, aspon vsetci vidia za koho tito "politici" kopu.
Nepoznam oblasti, v ktorych je erudovany, tak nespochybnujem ho odborne.
Ale, ze je hlboko v US zadku, to je jasne od zaciatku.
Akt, ktory urobil, je politicky, dokonca geopoliticky.
Mne za nim smutno nebude.
No, prvy vritpich USA sa konecne naplno prejavil.
Skoda ho nebude.
Nie ze by som bol zastancom Carnogurskeho.
Ked bol chvilu predsedom vlady dok..vil vselico, najma polnohospodarstovo (rozpad druzstiev a pod)., ALE ako pravnik je uznavany.
Ked moze Todova z Dennika N vynasat (zrejme prostrednictvom "slovutneho" Lipsica) z roznych vysetrovacich spisov (i ked by nemala vobec o nich vediet), preco by nemohol Carnogursky (vyborny pravnik) vychadzat zo spisov, ak ma k nim oficialny pristup.
Tu nejde o osobu Carnogurskeho, ale o to, co predostiera.
Ak je to pravda (a zrejme je, ked uvadza aj cisla spisov), tak potom by sa dnesni "novi bojovnici" na cele s Lipsicom a jeho poskokmi mali coho obavat.
A uvidime, co oni na to.
A Carnogursky, ked si to vsetko dovoli povedat resp. napisat, i ked ho tito "bojovnici" mozu ohrozit, tak je vlastne disidentom dneska.
Aspon niekto sa najde, kto povie aj to, co sa hovorit dnes nesmie, LEBO ... napr. Lucansky.
Malinova,
ak si dobre pamatam, tak si vraj ucitelka.
A prave ty ides proti tomu aby deti chodili do skoly???
Mam 5 vnukov - prvacika, druhacika, siestaka, deviataka a najstarsi je rok pred maturou.
Uz su takmer rok bez pristupu do skoly.
Co z nich bude?
Povalaci?
Flakaci?
Najhorsie to je s tymi najmladsimi.
Ak sa "neuchytia" vo vedomostiach od zaciatku, tak to uz NIKDY v zivote nedobehnu
To by si, ako ucitelka, mala vediet.
Ale aj prechod zo zakladnej na strednu skolu bude tazky, podobne ako zo strednej na vysoku.
A ty tu suhlasis s Psychopatovicom?????
Vlastne ani to nie.
Napr. na JOJ-ke byva lepsie, ba i v denniku Pravda.
V RTVS pracuje banda prisluhovacov, a to za kazdeho rezimu.
Stale viac a viac sa podoba na svoj vzor - fuzateho Adolfa z 30 - 40-tych rokov.
Nie zbytocne sa chcel spolu so svojou "sebrankou" (OLAjNO ci ONANO) pred volbami podobat na NSDAP.
To generalna prokuratura nevidel a nevidi????
V jeho vtedajsom veku to bolo normalne.
Nikto nie je na vrchole cely zivot.
Ty sa jeho veku mozno ani nedozijes a uz teraz stracas a stracas.
Cim viac chu...in pises, tym viac stracas.
No jasne, nerobit nic, alebo menit zamestnania ako ponozky, to sa to paci, vsak????
Navyse ho napisala vzdelana zena, byvala novinarka, nie nejaky bulo, co teraz kade tade vychvaluje sucasnu zamilovanu "prezidentku" na baze pezinskej skladky ako aj sucasnu nezchopnu vladu na cele s Psychopaticom.
Vyborne, pani Vavrova
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Zase "lebo Fico", ty zakomplexovany a slepy podporovatel Psychopatovica???
To mi je sice jasne, lebo vsetci americki prezidenti taki boli aj budu.
No stacilo len jedno - nepodpisat.
Uz nadpis: "USA podnikli odvetu za Irak a bombardovali ciele v Sýrii" je akysi cudny.
Biden je americky "prezident", nie iracky.
Co ma co hovorit v mene Iraku, ked Irak sa uz dlhodobo snazi zbavit US army, no nedari sa mu to.
Su v Iraku nasackovani a drzia sa tam ako svaby v ciganskej osade.
Ani to dlho netrvalo.
Par dni po inauguracii sa tento masovy vrah naplno prejavil.
Je to vsak z jeho strany len zaciatok.
Uvidime co vsetko este navystraja.
Odporúčame