Neviem o tej rodine nic, nie som z Nitry.
No mam oci, usi a nemam ani prazdnu hlavu.
Ten kto uveril dnesnej tlacovej konferencii Kolikovej a toho senilneho a servilneho deda "generala" vazenskej sluzby, tak ten asi take stastie ako ja asi nema.
Neviem o tej rodine nic, nie som z Nitry.
No mam oci, usi a nemam ani prazdnu hlavu.
Ten kto uveril dnesnej tlacovej konferencii Kolikovej a toho senilneho a servilneho deda "generala" vazenskej sluzby, tak ten asi take stastie ako ja asi nema.
Dnes netreba verit novinam, ba ani obhajcom. Kto vie, ci ten obhajca mu nebol prideleny ex offo a chce v advokacii zostat aj nadalej.
Kalioskop, Pavlicka mal na mysli Lucanskeho, ktoremu "praskla zilka" v oku pri "cviceni" v base a kvoli tomu ho museli odviezt do spickovej civilnej (ci vojenskej??) nemocnice na operaciu.
Ked prostemu cloveku praskne zilka v oku, obvykle si kupi v lekarni vhodne kvapky do oci a za par dni ma klud.
Lucanskemu prasklo asi nieco ine, dolezitejsie pre ludsky zivot.
Ze by uz zacalo "ordinovat" gestapo???
Az na to, ze Gasparovic nebol za Meciara prezidentom.
Bol tam stary ujo Kovac, ktory dal amnestiu vlastnemu synovi i Kocnerovi (teda mal kontakt s Kocnerom).
Odvtedy sa jeho syn potuluje po ambasadach v zahranici.
Aj tot nedavno, pred par mesiacmi, ho Caputova vymenovala tusim dokonca za velvyslanca kdesi v ...
Ferro,
dobre uvahy o dvojici "nepriatelov" Matovic - Caputova..
Ako by ich jedna mater mala.
Kormidlo,
ten obrazok by bol este vystiznejsi, keby tam nebola krava, ale bol by tam vol.
A co sa cudujes, dnes uz vsetci vedia, ze Matovic a jeho vlada su, ved vies co.
Seliga sa boji, ze Zilinka bude pokracovat aj vo vysetrovani kauz jeho mafianskeho patrona a bossa - Kisku
A preco to ten Mako nepovedal skor, ked bol vo svojej vtedajsej vysokej funkcii????????
Gavril,
tvrdis, ze: "... boli leniví napísať svoju vlastnú diplomovú prácu ...".
NIE. Oni boli NESCHOPNI napísať svoju vlastnú diplomovú prácu.
O tom, ze boli aj lenivi, svedci dnesok, ked su vo funkciach.
Ale zase tu plati, ze su v prvom rade NESCHOPNI, su samozrejme aj lenivi a hlavne su arogantni klamari.
Jasne, na mene nezalezi, hlavne, ze TO ma v ruke, v hube, alebo v zadku.
Hned za tebou ringel, furik, malinova, ....a ine aliasy.
Benova,
ty poznas tych dvoch prokuratorov, o ktorych hovoril Fico?
Asi nie.
Tak preco ich tak vehementne branis????
Ej malinova, alias ringel, kaktusssik, furik, ....
Bludy, bludy, bludy.
Ty si schizofrenik???
Blog si napisal ako 'koloseum' a tu hovoris, ze si 'NajlepsiMinister'.
Aky vodca (rozumej psycho), taky jeho stupenec???
Benova,
uz sa zacni triast aj ty.
Tvoja najjasnejsia hviezda - psycho - prudko pada.
Uz aj nadpolovicna vacsina obyvatelstva ho chce "dat dole" referendom, nielen SMER, HLAS a LSNS.
Utekaj od psycha kym je cas, lebo si zanho zlizes svoju porciu aj ty.
A ty sluzis dvom psychom, jednemu ako asistentka a druhemu ako sefovi vasej sekty.
Odporúčame