Ech Malinova, Malinova (mavnutie rukou).
Malinova,
zase si nepochopila autora blogu.
Ako mozes byt ucitelka, ked nevies citat s porozumenim????
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Len sa tes na Bidena.
Neuplynie ani pol roka a uz vyvola nejaku vojnu.
Trump pocas celeho funkcneho obdobia nevyvolal ziadnu, hoci hlasal "America first".
Typicka odpoved pre "matovicovca".
Psychicka chori ludia maju svoje "vrtochy".
Preto sa testy budu opakovat na tyzdennej baze az do "aleluja"???
Praveze tvoji zvoleni "hrdinovia" pouzivaju cervenohnede metody - t.j. metody zavedene Stalinom a Hitlerom.
Podla toho, kde si sluzil.
Asi si vychytal taku "vojnu", kde sa dialo to, o com pises.
Ja mozem povedat opak.
Tzv. bojovy utvar protivzdusnej obrany blizko nemeckych hranic.
Planovana zivotnost utvaru v pripade napadnutia - 20 minut.
Nedostatok vojakov s patricnou specializciou, takmer trvala sluzba, takmer ziadne vychadzky, ziadne opustaky a pod.
Takze tak.
Ani to nevies napisat.
Ak mas na mysli nazov drinku zo stareho ceskeho filmu, tak tam bola COLA-LOKA, ked tam uz chces spojovnik.
Ani to nevies napisat.
Ak mas na mysli nazov drinku zo stareho ceskeho filmu, tak tam bola COLA-LOKA, ked tam uz chces spojovnik.
Asi tak.
A ked aj nie v Plzni, ale daval to "na Matovica", t.j. niekto mu pri zaverecnej praci ucinne "pomahal".
PAJE, nie diktatura oviec, ale diktatura BARANOV nad obcanmi, ktori sa, zial, spravaju ako poslusne ovce.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++ VYBORNY BLOG
Malinova,
zase?
A dokonca v tom starom "myslienkovom" a strukturnom style?????
este dodam:
Dostal sa produciroval v zenskych satach.
Okostoval co????
Mozno sa oddal nejakemu muzovi aby vedel ako to zene chuti.
Krajniak v maskacoch sa mozno oddal nejakemu vojakovi, skutocnemu (a bolo ich tam neurekom) a nie neskutocnemu - t.j. ministrovi Nagyovi.
Nechaj ho, urcite ma modru knizku (tak ako jeho kumpani Matovic, Nagy a viaceri dalsi).
Chcel teda aspon okostovat to, co zazili v maskacoch vojaci zakladnej vojenskej sluzby.
Dobre, az na to "mi bežní občania".
Co tak si spomenut na: 'my, vy, oni, ony' resp. na 'podaj mi'.
Odporúčame