Mas pravdu, virus zvany Matovic je naozaj VELMI nebezpecny.
Prave preto ho treba co najskor eliminovat.
Mas pravdu, virus zvany Matovic je naozaj VELMI nebezpecny.
Prave preto ho treba co najskor eliminovat.
Ringel, kaktussik, furik, ....,
ja som reagoval na Malinovu.
Preco mi odpovedas za nu???
Zeby si uz mal aj dalsi nick - Malinova????
To uz hadam len nie?
Za tranvestitu som ta nikdy nepovazoval ani vo sne.
A co keby si sa prihlasil a "dobrovolne" to cele riadil ty.
Co ty na to?????
No, Anastaz, chlapce nestastny,
ved ak si bol Matovicom otestovany pozitivne, vraj staci ostat 10 dni doma v karantene, a potom si vraj opat zdravy.
Tak naco lieky, naco vakciny???
Kristus vraj vstal z mrtvych za tudim tri dni, Matovic ta uzdravi za 10 dni.
J. Carnogursky a F. Miklosko BOLI na pohrebe G. Husaka.
To hovori za vsetko.
Ved stary Carnogursky (otec Jana) bol za Sloveskeho statu potentat.
S Husakom sa urcite poznal.
Mozno nejako vzajomne- vyhodne vtedy spolupracovali.
Malinova,
aj v r. 2018 pri protestoch tzv. "Za slusne Slovensko" proti vlade SMER-u si davala taketo "podnetne navrhy"???
Ustava SR nezakazuje obcanom protestovat proti vlade.
To kvazi 'stanne pravo', ktore vlada vyhlasila a dokonca predlzila (a chcela predlzit este viac, no to by narazila na Ustavu) sa tyka iba jej strachu pred demonstraciami.
Takto sama seba chce chranit a navyse ma moznost trestat mnohonasobne viac koho len chce.
No to ma od demokracie tak daleko akoto bolo aj pri nastupe Hitlera v Nemecku,
Ak niekto pouzije nasilie, policia ma pravo ho spacifikovat a vyvodit dosledky.
Ale ak niekto slusne protestuje proti vlade (a v pripade Matovica ma aj preco), nevycina ako kedysi Matovic v opozicii, tak sa mu nema co policia vyhrazat a zasahovat proti nemu.
Simecka,
si trapny.
Este trapnejsi ako tvoj otec a aj nebohy dedo.
V tvojom veku by si mal na sebe makat a nie sa presusat za velke peniaze v Bruseli a nic nerobit.
Tam sa iba este viac pokazis.
Co budes robit, ked sa z Bruselu vratis?
Ved nic ine nevies.
To su bohovske prirovnania.
Rozosmial si ma.
Zial, sukromne TV, ale uz i statna, prinasaju nove a nove "programy" a generuju dalsie a dalsie "osobnosti", ktore su dokonca "lepsie" ako tie, o ktorych hovoris.
Tych menovanych, zial, schovaju "do vacku".
Mas pravdu.
Ak je stupenec Matovica primitiv alebo vyzirka (no a tych ma len v parlamente dost - obrovska vacsina klubu OLANO na cele s Prockom), tak sa bude (uz len z vrodeneho pudu sebazachovy) drzat furera ako kliest.
A netreba zabudat ani na podobnych ludi v inych koalicnych stranach.
Ti sa tiez nevzdaju, lebo su slabi a pri furerovi sa citia silni.
Takze muselo by prist riadne tsunami, aby ich vsetkych splachlo do zabudnutia.
Malinova,
si to este ty, alebo...???????
Neviem co dosiahol Matovic plosnym testovanim.
Na Civid niet lieku - bud choreho vylieci cas (podla Matovica 10 dni), alebo zomrie.
Ani ta smrt vsak neznamena, ze dotycny zomrel na Covid.
Mohol mat oslabenu imunitu kvoli inej chorobe resp. inym chorobam (a tych mozu byt desiatky ak nie stovky ci tisice).
No zaverecne znenie je povinne - zomrel na Covid.
I ked zomrel na nieco uplne ine.
Keby vsak inu chorobu nemal, urcite by prezil.
To sa vsak matovicovej chunte nehodi do kramu.
Lepsie je konstatovat, ze vsetci mru len na Covid.
Rad by som vedel v akom jazyku dokaze Matovic komunikovat so zahranicnymi politikmi !!!!!!!!!!!!!!!!!
Malinova,
na teba sa nakaza zvana Matovic rozsirila uz dost davno.
Spamataj sa, lebo o com budes pisat, ked Matovica uz v politike nebude?
A este jedna vec.
Kolko deti si uz, ako ucitelka, touto nakazou nakazila?????
Ty si kto, ze si dovolia takto hodnotit ludi, v tomto pripade Husaka.
V prvom rade napis kolko mas rokov, a v druhom cim boli tvoji rodicia a stari rodicia.
A bude to jasne.
Da sa vobec Matovic (danovy podvodnik, plagiator, ...) porovnavat s Ch. de Gaullom (vyznamny bojovnik v druhej svetovej vojne, vlastenec, ...)????
URCITE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++
Co mas proti ludom, ktori sa vypracovali od piky - z kombajnistu az na samy vrch hierarchie??
Mimochodom si odporujes - pises, ze nikdy nepracoval ako robotnik, no kombajnista je co???
Gorbacova si neber do huby.
Nemas na to ziadne pravo.
Porovnaj svoj smutny bezvyznamny zivot s nim.
Budes este smutnejsi a bezvyznamnejsi ako si dnes.
Nuz, ked ti to ciganik, syn svojho "slavneho" otca - uplne zbytocneho clena Europskeho parlamentu poradil, tak urcite.
Ten ma s takymi vecami skusenosti od malicka.
Odporúčame