A ty si kto?
Mas nieco spolocne s vysetrovanim, poznas dokazy, alebo len chces byt zaujimavy a dristas?
A ty si kto?
Mas nieco spolocne s vysetrovanim, poznas dokazy, alebo len chces byt zaujimavy a dristas?
Este dodatok:
Ak nieco aj vedela, tak iba ak od Lipsica.
A ty si pri tom bol???
Nebol.
Tak drz hubu.
Alebo si Monika Todova, ktora tam tiez nebola a vypisuje dristy?
O vynasani informacii pocas celeho procesu, o ktorych nemala ako legalne vediet, ani nehovoriac.
Ferro, az na to mnozstvo gramatickych chyb ++++++++++++++
A preco napr. nebol patriarcha kyjevsky vo Washingtone?
Citatelne to je pre kazdeho, kto vie citat, ale len tomto prozaickom ponimani slova citat.
Vtipne to sice je, ale len ked to chapem ironicky.
Metaforicke to je az prilis, to som napisal uz v predoslom prispevku, ked hovorim o inotaji.
Inotaj je sice alegoria, no (pozri https://encyklopediapoznania.sk/clanok/4415/…) aj:
"Druh rozvitej metafory, nepriameho pomenovania objektu alebo deja, ktorý nemôže alebo nesmie byť vyjadrený priamo. Na princípe alegórie môže byť postavené celé dielo."
Preto si myslim, ze autorom blogu je bud pubertalna dievcina (mozno aj starsia so "zastydlou "pubertou), alebo muz - homosexual.
Ti mavaju vztah k takemu typu vyjadrovania sa resp. rozpravania.
No a to je ten zmysel, ktory som v tom nasiel ja.
Malinova,
preco neustale len dristas, dristas, .... a dristas????
Tebe uz naozaj strasi v tej tvojej popletenej hlave.
V charakteristike seba sameho pises: "Ja PRAVDU milujem".
Ak je to pravda, nauc sa ju priamo aj vyslovit resp. opisat.
Nezakryvaj ju do vselijakych inotajov, v ktorych sa nevyznas ani ty sam(a), a ktorym nikto nerozumie.
A co ma byt.
Kazdy mal svoju funkciu v priprave povstania.
Neviem, ze by sa zucastnil prechodu N. Tatier.
Mozne to vsak je.
Ale zrejme si ho mylis so Svermom.
Nepoznas Ringela????
Ten bude trepat do aleluja.
I ked pod staronovym nickom.
Ty nevies, ze ruska cirkev nespada pod papeza, ale spada pod akehosi patriarchu kyjevskeho (historicky azda z cias Kyjevskej Rusi)???
No nedavno aj toto Ukrajinci sprznili politikou a oddelili sa od Rusov aj nabozensky resp. rozbili vychodnu cirkev.
Tak, tak.
Vieru moze mat.
Ak je vsak uprimna, necha si ju v sebe samom a neexibuje.
V podstate ma pravdu.
Velka vacsina vojen a konfliktov sa kona na baze nabozenstiev.
Azda len budhizmus bol spociatku mierumilovny.
Dnes to uz nie je az take presvedcive.
Nechaj ho, oni su uz taki.
Naoko veriaci, v skutocnosti zavistlivi trpaci.
Z vekovych dovodov (mam vyse 70-ky) zo zasady tykam, najma ovela mladsim.
Je to normalne.
Este dodavam, ze ohladne tych zbrani by si sa skor mal pozriet opacnym smerom - cez Atlantik.
Vojensky komplex stade nam dodava predrazene stare vrtulniky a stihacky a este nedavno nam vnucoval aj bridlicovy plyn.
Ak si ty plateny diskuter, tak to nehadz na inych.
Inak vsak vlasne ani neviem kto by platil cloveka s tvojou mentalnou vybavou.
Oci by si mal otvorit skor ty a zamysliet sa, ak mas vobec cim.
Odporúčame