Vyhosti ju na Krym
Rusko a bububu tu je nazor obohatitela z rimini, to keby napisal rus....tak
Hlavne ze obchodna bilancia pri distribuci bieleho prasku a makovych produktov je vyborna a mex. kartely maju miliardove trzby aj vdaka uzivatelom z Wall street. Potom sa cudujeme , ze su fin krizy, ked to riadia naspidovany banstery
Turisti dovolenkujúci na plážach talianskeho Rimini sú v pozore! Vyčíňa tam totiž štvorica severoafrických násilníkov.
Svet iba nedávno obleteli informácie o ohavnom čine, ktorý sa stal 25. augusta v talianskom letovisku Rimini. Štvorica mužov tam hromadne znásilnila mladú poľskú turistku a jej muža dobili útočníci do bezvedomia. Pár sa musel zo zranení zotavovať v nemocnici. Podľa talianskej polície išlo o štyroch mužov zo Severnej Afriky, ktorí mali neskôr napadnúť v letovisku aj transsexuála z Peru.
Kiska si užíva svojich 15 min právomocí
a ešte nás obvinia s mzdového dumpingu (nizká mzda) , pričom všetky mzdy v SK vyplácajú Fr, Tal, Nem. Rakuske firmy
logicky rozpor:
"nikdy nebolo Slovensko slobodnejsie a nezavislejsie ako je teraz"
takže po vstupe do jadra sa to zmení
pritom aj ISIS sa vyjadrili, že tá veža a kameň sú nezmysly ako modla, a že by to vyhodili do vzduchu
rozumne ako povinné elektromobily a podobné eko a nákladné nezmysly?
Turisti dovolenkujúci na plážach talianskeho Rimini sú v pozore! Vyčíňa tam totiž štvorica severoafrických násilníkov.
Svet iba nedávno obleteli informácie o ohavnom čine, ktorý sa stal 25. augusta v talianskom letovisku Rimini. Štvorica mužov tam hromadne znásilnila mladú poľskú turistku a jej muža dobili útočníci do bezvedomia. Pár sa musel zo zranení zotavovať v nemocnici. Podľa talianskej polície išlo o štyroch mužov zo Severnej Afriky, ktorí mali neskôr napadnúť v letovisku aj transsexuála z Peru.
v Rimini v dosť známom letovisku... to je neskutočné... ale zvykajme si, je to normálne, bežný život
aspoň bulvár nový čas informuje o činoch obohatiteľov:
80% sú občania EU z predmestia Bruselu a Paríža
je to protestný hlas, tak nech sa nad sebou zamyslia od Sulíka až po Fica.
takže tie poštové pracovníčky za 300 mesaćne v čistom robia:
poštové služby, mobilného operátora, kataster, obchodný register, register trestov, poštovú banku a teraz aj električenku:-)) A že prečo je na pošte vždy taký rad.
na výročie SNP sa chceme cez jadro opäť dostať do područia cudzích mocností, ktoré nás maju za odpad - čo dokázali výrokmi o našich zamestnancoch vyslaných do Fr. alebo výrokmi k "mzdovému dumpingu", - pritom tie dumpingové mzdy v SR vyplácajú aj francúzske, nemecké rakúske, talianske firmy...Keď naši vyslaní zamestnanci maju zarábať vonku fr. mzdu, tak nech aj fr. firmy v SR vyplácaju ich minimálnu mzdu a vyššie
to zašlite Merkelovej do Nemecka, ona by mala po kolenách chodiť odprosovať každú krajinu, čo do 1945 jej predchodca zničil a umožnil "oslobodenie" červenými vďaka ktorým sme ekonomicky, socíalne v mínuse 40 rokov. Poďakovať treba aj bratom Čechom, že demokraticky volili komunistov, čo sa na Slovensku nikdy nestalo
Odporúčame