to však bude problém pre poisťovne z PZP auta, ktorým zranili ľudí, keďže terorizmus je výluka:-))))
to však bude problém pre poisťovne z PZP auta, ktorým zranili ľudí, keďže terorizmus je výluka:-))))
hlavne, že treba zakázať dízle - veď elektro Tesla nie ekologická, stači zistiť, z čoho sa vyrába batéria a ďalšie časti - deti z baní z Afriky by vedeli rozprávať
treba si vždy pripomínať, že na Slovensku pred 1948 nikdy komunisti nezvíťazili alebo bolo to niekde inde, po r. 1948 voľby už nemali zmysel vďaka stalinistickej diktatúre Gotwaldovho reźimu
rusko napadlo poľsko:-)) jasné - to akoby si povedal, že v r. 1918 vzniklo samostatné Slovensko
inak - aj tak teroristi útočia na slniečkarske mestá ako New York, Boston atď. ale napr. v Texase "kde sú rasisti" sa to nikdy nestane
im všetkým hráblo ? zase sa "umiernení ochrancovia práv" stretnú s "rasistami"
4 valec a vyše 300 koní? , tým to doondiali - inak fakt pekné auto - tú poznámku k cene na záver si však mohli odpustiť lebo konkurencia s príplatkom stojí o 15-20 viac s ako toto VOLVO s touto výbavou
a BMW z Bavorska by bola teraz česká automobilka:-)) ach jaj
To su kecy politicka k9rektnost nas uz nici a nakoniec znici
Takyto exces by nespravila ani Dubovcova
Uz bodali aj vo Finsku
Uz zautocili a pobodali ludi vo Finsku
akurát sulikovej strane sú slniečkari ako Poliačik, Droba, kojaca poslankyńa a najmudrejšia poslankyňa
alebo aspoň nech úraduje 5 dní do týždńa a nie tri a nevyváža sa "počuvať či malý kope" za mil. EUR
škoda, źe maičky s deťmi resp. hetero rodičia s deťmi nemajú svoju vlajku, pretože ich práva hlavne ak sú pracujúci sú nedostatočné , a je to na úkor pôrodnosti
však áno - Barcelona je metropola a toto je jeden bežný deň v metropole, to je normálne
všimnite si, źe obeťami sú paradoxne vždy takéto multi kulti slniećkarske mestá ako Barcelona, Londýn, Pariž, Brusel. V mestečku kde volia Le Pennovu nikdy k ničomu nedôjde
neprekvapilo?
tisice-ludi-v-barcelone-pozadoval i-prijatie-viac-migrantov
Odporúčame