vystúpi aj politicky vysoko vyprofilovaná skupina s otrasným spevom Živé kvety?
vystúpi aj politicky vysoko vyprofilovaná skupina s otrasným spevom Živé kvety?
keď už vyšetrovať tak mohli by byť aj sudcami
paradoxne SNP bol boj proti vtedajšiemu Nemecku, teraz jadro predstavuje najvyšśí level servilnosť Nemecku a spol. a kvotovanie migrantov
stačí potrestať aspoň zločiny kuponovej privatizácie - chalani s Penta a JaT - teraz "poctiví" podnikatelia by vedeli rozprávať ako sa na SK stať "poctivo" miliardárom
presne nedávno riešili ako býv. člen predstavenstva železníc "stratil" na pumpe 300 tis. EUR - Langošovej manželke ukradli igelitku s 2 mil CZK. Určite to "nebolo" za zmiznutie spisu z ústavu pamäti národa v tom čase.
keď Kotleba dostane min. 15 % tak kto zloží vládu , Sulík? s kým ? s Matovičom? spolu možných max 30 % ? O čo im ide?
a čo Sulik už nevie osloviť ? :-)) Prečo on nemá 30 %? Asi kvôli slnieckárom ako poliaćek, nicholsonová, droba atď atď.
počítajú sa aj lety za manželkou za štátne za 1 mil EUR
v USA nestrieľaju na vozidlá (pokiaľ sa nestrieľa z takéhoto vozidla) - viď tie ich naháňačky až do vyčerpania paliva páchateľa.
ďalšia umiernená "demokratka" čo chce obmedzovať slobodu slova a názoru a presadzovať len ten svoj jediný "správny" názor za pomoci anti trump médii. Po vyzbierani prvých pár tisíc to spreneverí a zdrhne
ten trump dopadne ako Carter v 1979 tieź bol nefavorizovaný a hlavne NESKÚSENÝ kandidát a skončil s Iránskou krízou a nevedel odolať zbrojnej lobby
+ aj tak hlavne tie dízlové motory sú "bratranci" keďže napr. TDI (VW) a HDI (PSA Citroen) a TDCi (Ford) sú úplne jedna DNA
ja by som dal aj Fox news lebo je to protipól CNN a dáva iný pohĹad na dianie v US
ale na deň otvorených dverí na markíze prídu aj tak vśetci ćo nadávajú na tie reklamy, treba ich uplne bojkotova´t nech im pukne tá bublina, źe akí sú v TV super
jasné hlavne tie dvojjazyćné oznaćenia staníc, čo nepreślo ani za radićovej, ale prešlo s SNS vo vláde - stranu Danko môže rovno rozpustiť a poplakať si ako ho operovali a ako mu záleźi na svojom zdravi...
ale však sa nič nedeje, to je(bol) len normálny život v metropole,
pozor vláda z SNS (!!!!) schválila dvojjazyčné oznaćenie staníc! to neprešlo ani u radičovej
lebo proti dodávkam s teroristami potrebujeme obrnené transportéry na pešej zóne za 1 mld, v Katálansku mali nakúpených moźno za 2 mld techniky a aj tak im to v Barcelone bolo na nič, rovnako v Paríźi, Bruseli, Manchestri, Nice.....
pritom terorizmus neexistuje, to sú len psychický chorí jedinci, nemá to nič s náboženstvom - len sa troska na seba podobajú a zle si vykladajú sv. knihu. Je to len nedorozumenie
pritom to nikdy nie je terorizmus len pár psychicky chorých, s náboženstvom to nemá nič spoločné a neustále si vykladaju sv. knihu zle - tak to prezentuju média
Odporúčame