Výborne si to vystihol , toto je problém v každej zahr firme, takže skoro všade v SR
Výborne si to vystihol , toto je problém v každej zahr firme, takže skoro všade v SR
vyborne si to vystihol a to je v podstate v každej zahr firme
vzor mravnosti čita čo mu butora a mazák napísali, nikdy neodpovedal na nijaké otázky - je to bábka
kedy vráti milion EUR za súkromné nálety a bude pracovať 5 dní v týždni aspoň (doteraz 2,5 dňa aj s cestou do PP)?
a vždy to tak bude ,keďže populácia stárne - hahahahhaha, jedine že by zabrali mladí, "perspektívni jadroví fyzici a lekári" čo sem migruju bez pasu
23.6.2016 ti nič nehovorí? referendum o brexite. Za to že Londýnčania a Škoti pochoduju v uliciach neznamená väčśinu. Okrem toho aj voľby boli o brexite a vyhrali pro brexit - konzervatívci. Ale to je klasická demokracia -aj Íri volili v referende toľkokrát aź kým neschválili Lisabon zmluvu a teraz všetci plačeme nad prehnanými právomocami Bruselu
a ešte nadpis , źe je to trumpova vina:-))) pane bože mainstream mediokratickýfašizmus v praxi, ktorý nám bude moralizovať
zatiaľ "umiernená trumpová opozícia" len srší nenávisťou, organizuje nepokoje (viď rozbíjanie po voľbách) , odrezáva hlavy ale to trump je fašista, a rasista a neviem čo ešte:-))) Som zvedavý keby nietko takto "odrezal" obamovú figurínu, to by boli obvinenia s rasizmu a neviem čoho, pritom obama bol napoly beloch po matke
Čo tu riešite vyriešené, amnestia je v každom štáte, je vždy kontraverzná ale platná , ak ju poskytne oprávnená osoba a v súlade so vtedy platným ákonom. Veď aj Ford dal Nixonovi amnestiu po odstúpení kvôli watergate. Bush amnestoval finanćníkov z jeho kabinetu pri hypotekárnej kríze. A nikto to nejde rušiť. Nemožno porušiť zásadu zákazu retroaktivity a zásadu právnej istoty, to sú princípy právneho štátu. Keď je amnestia taká nemorálna, prečo je stále v naśom právnom poriadku?
jasné aj v v tej obci v Č. Hore, čo im NATO v r. 1999 zabilo 8 obyvateľov (tri deti z toho) ú nadšení. Nie Rusi to boli - ale NATO!!! A oni ešte vstúpia do tohto spolku
Podľa BBC tiež hrozilo, že masívny požiar spôsobí zrútenie budovy.:-)) avšak tá budova horí od polnoci a nič , dvojičky spadli do hodiny po , takže požiar pád oceľovej konštrukcie to 11.9 nemohol spôsobiť
to sa stalo len jedenkrát a potom o pol hodiny druhý krát v dejinách stvebného priemyslu, potom sa stal ďalší zazrak, keď zistili podĺa občianskeho v "najdeného ruinách", źe ide o utok Saudov, ale zaćali bombardovať Afganistan, Irak a hľadať zbrane hromadného ničenia, ktoré sa tiež zázrakom nenašli. S. Arabia je dodnes "veľky spojenec s" s právom sharia..
u nás bolo v ZA a Prešove, podľa novinárov, 2500 + 1500 ľudí - to sme na tom horšie ako Rusko s 145 mil. obyv?:-))
a čo volby USA? v tom predsa tiež boli hackeri - veď z toho vznikol trumpeachment:-)))
kiskoví kamaráti by mohli vypátrať aj tých všemocných ruských hekerov, čo "môžu" za všetky neúspechy "mainstream" politikov vo svete.
okrem toho prećo by Krym , kde sú 90 % Rusi po tom zrušení menšinových práv fašistickým majdanom mali chcieť byť súćasťou chudobinca ako Ukrajina. Teraz sa im žije lepšie, majú dôchodky a prácu na rozdiel od Ukrajincov a ukrajinských dôchodcov
netrep a čo voľby vo Fr a UK, tam nebol nikto ozbrojení pri volebných miestnostiach?
nemali nás zradiť pri mníchove a viedenskej arbitráži v t. 1938 a 39 (nerozdeliť nás medzi Nemecko, Maďarsko, a PL) a neustupovať hitlerovi, ktorý vtedy ešte nebol taký vyzbrojený
Odporúčame