chudáka chcu ho ugrilovať, ako hovorila Nicholsonová:-))
chudáka chcu ho ugrilovať, ako hovorila Nicholsonová:-))
okrem toho by si mal vedieť oddeliť a rozlišovať volenú funkciu prezidenta ako úst. činiteľa a nevoleného dosadeného ministra . MV SR nemá voči prezidentovi žiadne právomoci
prezident je vrchným veliteľom ozbrojených síl - to až takto? až takto nikto tliacha a nemá naśtudované?
v kontexte toho ako sa Kiska tvári keď odovzdáva (zo štátneho) plat a potom si lieta "hospodárne" do PP za svojou rozmaznanou
však hovorím - súhlasím s tebou - určite mu nepovedal aby takto lietal na týždňovky za mil EUR a potom sa tváril , źe (opäť zo štátneho) robí charitu, keď odovzdá plat nejakej rodine. Prezident má svoj tím (kancelária prezidenta) a ten ho musel vedieť upozorniť aké predpisy treba dodržať.
a teraz sa vyjadri je mil eur dosť na to aby si to odsúdil? alebo zase argumenty, veď iní použuivali služobné limuzíny a odviezli cestou decká do školy. Najdrahšie rande za štátne na svete -Kiska lietal za svojou rozmaznanou ženou
však každá kauza smeru za 1000 - 100 000 € sa tu prepiera cez tlaćopvky Matoviča a SaS - nech nie su pokrytci a teraz kvákaju aj o svojom Kiskovi a jeho rozmaznanej ženuške v PP. Takže Kiskové lety (opakujem lety) sú ospravedlnené rozvážaním limuzínami? Kiska je jeden a ministerstiev je viac. Vrtúlnikmi chodia tiež kaźdý týždeň domov na víkendy?
+ nevymenoval ustávných sudcov na radu svojho Mazáka, hovorí sa tu len o Harabínovi (Najvyšší súd) ale poriadne intriguje aj Mazák cez svojho hovorcu Kisku (Ústavný súd). To keby urobil Gašparovič a opakovane. Hlasná trúba USA
odkáže na rozhovor s kaliňakom , ktorý mu to umoźnil aby lietadla nestáli - ten určite však nemal na mysli takéto odlety BA-PP a späť na súkr. účely každý týždeň za svojou rozmaznanou ženou v sume 1 mil EUR
a podľa nicholsonovej za to môže len kaliňák, a cieľom je ugrilovať chudáka prezidenta. Keby to urobil Gašpi alebo iný tak by sama pogrilovala
a o mirovi šatanovi ani nehovoriac č. 18
MOST-HYD a SNS by mali opustiť aj parlament lebo aj tam sa LS NS vyskytujú:-)))))))
jaromir jagr nosí č. 88:-)) Jagr podpísal za 88 mil dolárov:-)))))))))))
https://www.sme.sk/c/ 138169/jagr-po dpisal-88…
jaromir jagr nosí č. 88:-)) Jagr podpísal za 88 mil dolárov:-)))))))))))
Kde ste všetci slniečkari
do Krajniakovho pedo promiskuitného predsedu ssa nikto nanaváźal:-))
bol to fakt srandista - vcera inač konečne pomenovali aj keď nechceli problem - média uviedli, že zmena jeho osobnosti nastala, keď Konvertoval na islam (nie islamský terorizmus a nesprávne chápanie koránu) ale islam,sharia je problem samotný
Odporúčame