je to "určite" aj vďaka zákazu dovozu nelegálov z krajín s "naj" pracovnou morálkou a prac. produkciou na svete.
je to "určite" aj vďaka zákazu dovozu nelegálov z krajín s "naj" pracovnou morálkou a prac. produkciou na svete.
Ďalšie "nepochopenie islamu" a streľba s alah akbar na perách. Ďalšia "náhoda" - z ich náboženstva v krajine nevyplýva "žiadne" riziko.
Je tu jasný dvojaký meter - keď napr. slniećkari hovoria o zákaze zbraní, že sa nimi spôsobí veľa zločinov napr. USA tak je to OK - pritom len určité % držiteľov zbraní pácha zločin resp. spôsobí nehodu so zbraňou. Ak sa však takto ako zo zbraňami argumentuje voči moslimskej viere a riziku týchto ľudí všade kde prídu , všade je s nimi problém- tak je to už rasizmus.
Treba ich prijať v čo naj počte - aby sa asi to riziko % zvýšilo.
fuj to bol ale rasistický navrh, kotlebu treba rozpustiť
• je tu jasný dvojaký meter - keď napr. slniećkari hovoria o zákaze zbraní, že sa nimi spôsobí veľa zločinov napr. USA tak je to OK - pritom len určité % držiteľov zbraní pácha zločin resp. spôsobí nehodu so zbraňou. Ak sa však takto ako zo zbraňami argumentuje voči moslimskej viere a riziku týchto ľudí všade kde prídu , všade je s nimi problém- tak je to už rasizmus.
Okrem toho trumpov výber krajín vyplýval z návrhu opatrení z r. 2015 , ktoré sa schválili ešte za Obamu. V jeho nariadení je len odkaz na tento dokument obamu, ktorý uź zoznam krajín obsahuje
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
holywoodska slniečkareň mu určite nejaku cenu udelí aby si mohli zase kopnúť do trumpa kritizova´t ho ako Meryl Streep, ktorá zabudla, źe Obama bombardoval 7 krajín - vlastne práve tie odkiaĺ je zázaz vstupu
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
je tu jasný dvojaký meter - keď napr. slniećkari hovoria o zákaze zbraní, že sa nimi spôsobí veľa zločinov napr. USA tak je to OK - pritom len určité % držiteľov zbraní pácha zločin resp. spôsobí nehodu so zbraňou. Ak sa však takto ako zo zbraňami argumentuje voči moslimskej viere a riziku týchto ľudí všade kde prídu , všade je s nimi problém- tak je to už rasizmus.
Okrem toho trumpov výber krajín vyplýval z návrhu opatrení z r. 2015 , ktoré sa schválili ešte za Obamu. V jeho nariadení je len odkaz na tento dokument obamu, ktorý uź zoznam krajín obsahuje.
je tu jasný dvojaký meter - keď napr. slniećkari hovoria o zákaze zbraní, že sa nimi spôsobí veľa zločinov napr. USA tak je to OK - pritom len určité % držiteľov zbraní pácha zločin resp. spôsobí nehodu so zbraňou. Ak sa však takto ako zo zbraňami argumentuje voči moslimskej viere a riziku týchto ľudí všade kde prídu , všade je s nimi problém- tak je to už rasizmus.
minule bolo ako index neviem aký vystrelil hore vďaka trumpovym plánom znižiť dane. Tak ako to je? to je Len dôkaz, že burza je obyčajná stávková kancelária v rukách špekulantov napr. ako Soros atď.
presne je tu jasný dvojaký meter - keď napr. slniećkari hovoria o zákaze zbraní, že sa nimi spôsobí veľa zločinov napr. USA tak je to OK - pritom len urćité % držiteľov zbraní pácha zločin resp. spôsobí nehodu so zbraňou. Ak sa však takto ako zo zbraňami argumentuje voči moslimskej viere tak je to už rasizmus.
vyzerá to tak, že tieto počiny sú výslovne v naj slniečkarských krajinách - veď uź aj rakušaci maju problémy z gangami utećencov na staniciach vo Viedni. Toto besnenie s prijatím všetkých nelegálov je nonnsens
samozrejme, že naj pohlavári spolupracovali - veď aj Havel v jeho "disidentských časoch" sa prevážal za komančov na mercedese a do basy mu nosili "svíčkovou a pivo"
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
obrovská strata pre Slovensko a budúci prínos do väzenského systému (dúfam)
hlavne trba dodať, že Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
na Tuskovo miesto, ver tomu , źe o tom budeme počuť
v médiach je prvok mediálneho fašizmu, kde kaźdý názor s ktorým mainstream nesúhlasí je oznaćovaný za rasizmus a nálepkovanie pokračuje a je tu triedny nepriateĺ..
nadal to pokašlal v závere - veď ho mal už brejknutého a potom 2 x stratil podanie
volilo ho vyše 60 mil ľudí čo tu točíš o prázdnych miestach? Aky to má zmysel? A kto by tam chodil, keď na trumpovcov útočili "mierumilovní" slniečkari rozbíjajúci výklady a napadajúci ľudí z iným názorom , pozri si je toho plný you tube. Aj ja by som si to rozmyslel, aby
Odporúčame