obamova vyzera ako transvestita preboha
obamova vyzera ako transvestita preboha
a ten "fasista" a "sexista" sa obklopuje rodinou a venuje manželke a tancuje s ňou. Je to fakt na protest a hádzanie kameńov a tyčami utočiť na policajtov
a k čomu protestovali? aká je idea protestu? nerespektovanie ustavy vlastnej krajiny, keď sa oháńajú demokraciou a a pritom su to len názoroví fašisti - len ten ich názor je správny . Presne ako tvoja reakcia a nálepkovanie . Len to viete slniečkari - je to už ako za komunizmu , za názor dostaneš na držku - viď "umiernen protestujúci" . Je to už na zvracanie ako tu media už od novembra bušia a trepu kraviny.
slniečkarska v...bež už nemá kam, tak len kyda a kyda... tliacha vytrhava z kontextu. Dajte sem prepis celého prejavu a nie komentáre k prejavu nejakých zaujatých "pozorovaťeľov" a expertov" .
som myslel ako hovorili holland a merkel neny, že EU vždy konala sama za seba...:-))))))
pane boze, však pri spočítavaní hlasov hlavne vo swing states kde vyhral trump im v CNN? ABC, MSNBC, ABC atď padala sánka a vyskakovali z okna - je toho plný you tube ty ...
trump je "hulvát" a "rasista" a Hillarina "umiernená" opozicia utočila na policajtov tyčami a kladivami...Generation z vygumovanym mozgom s fašistickými názormi - lebo len ten ich je "správny"
fakt bulvar aspon informuje bez poitickej korektnost a paradoxne niekedy aj vyvazene
a všetko to boli moslimské krajiny a o trumpovi hovoria, źe nemá rad moslimov:-)
Rusi vpadli na KRym zabili všetkých Ukrajincov a nahradili ich Rusmi
humanitárne bombardoval 7 krajín a zabil tisícky civilistov vratane detí (Lýbia, Sýria, Irak, Afganistan, Pakistan, Somálsko, Jemen, ) a ešte dostal nobelovku za mier . Hnus - to neurobil ani Bush
akurát rozdelil spoločnosť na bielych pracujúcich a čiernych a latinos, nevedel zrušiť ani Gunatanamo a bombardoval asi tak 9 krajin "humanitárne". Bol však zadobre s majiteľmi medii takže ho za to nikto nekritizuje v mainstreame a riešia len kraviny a bláboly o rusku - svojich spojencov saudov a ich zverstvá v jemene si nevšimajú
nemali fajčiť a chlastať - poniektorí. Keď prekonáš rakovinu (myslím nie pľuc., pečene) tak dostaneš tak 40 % (na priznanie treba aspoň 41) a to aj keď máš komplikácie (odstránenie lymfatických uzlín, erysipel - pri odstránení prsníka a pod.)
minister obrany Hans Peter Doskozil a šéf rezortu vnútra Wolfgang Sobotka - to hovorí o pôvode rakušakov za všetko a ich komplex si vyvršuju na nás, a nie na sebe, keďže MY SME NEVÍTALI NELEGÁLOV S KYTICAMI KVETOV. FUJ
zničiť klintonku, keby tam v mailoch mala recepty a nie komunikáciu o korupcii tak by sa jej nič politicky nestalo
vidíš dá sa hrať aj zadarmo a aj s výsledkami:-)
treba to šíriť ďalej, lebo o chvíľu sa zabudne kto za tento slniećkarský bordel môže a budú čl´=anka ako , źe MY nedodržiavame zásady Schengenu - FUJ
Odporúčame