a opatrenia zavadzaju štáty, ktoré za nelegálnu migráciu môžu a ešte ilegálov zachraňuju v člnoch
a opatrenia zavadzaju štáty, ktoré za nelegálnu migráciu môžu a ešte ilegálov zachraňuju v člnoch
ďalši finančne zahojená prísavka na rozpočte EU
nechápem kto tohto človeka stále potľapkáva po pleci, keď má takéto sebavedomie a nedostatok sebareflexie
Takže nechápem prečo Krym kde bolo navyše riadne referendum (na rozdiel od Kosova) je nejaký problém. Zástancovia Kosova čo potom kydáte na Krym, kde vždy žili len Rusi - to v Kosove Albánci sa rozmnožili av 20 st.
Chlapci v The times zariadili aby nikto neprišiel na skutočný obsah interview, tak ho sprístupnia na nete len po prihlásení, a zatiaľ si bulvár zo CNN píšé nezmysly a polopravdy a obamovci to žeru
http://www.thetimes.co.uk/article/fu ll-trans…
Chlapci v tiThe times zariadili aby nikto neprišiel na skutočný obsah interview, tak ho sprístupnia len po prihlásení a zatiaľ si bulvár zo CNN píšé nezmysly a polopravdy
čital si to interview v Th Times alebo zase len prepisy novinárov, ktorý len bulvarizujú už od prezidentskej kampane?
vďake nej je nemecko v rukách iných záujmov a o 20 rokov aj v rukách iného vierovyznania, ktoré bude povinné (tak ako to káže zelená kniha )
Bolo to interview a Trump odpovedal na otázky novinárov, neboli to "vyhlásenia" ako sa tu píše. Okrem toho si zase nikto nečital celé interview ale len bulvárny prepis a komentár k nemu.
hahahhaha hlavne že Obama a spol sa "nevmešovali" do záležitosti iných krajín. Zrazu ste zásadoví. Pritom Trump odpovedal na otázky novinárov ty .....
Mr President-elect, your grandfather is from Germany, your mother is from Scotland. As you know, Michael is Scottish, I am German. How will you manage relations with our countries?
Trump: Well, it’s similar. We have great love for both countries. These are great countries, great places
Zase článok, ktorý nekoreśponduje s jeho celým prejavom a vytrháva z kontextu ako bulvár, a potom tu obamovskí mudrlanti vypisujú v neznalosti.
javurek píše, to čo mám v komente, javurek faktoicky píše že trump nebude ´......"brať od obćanov iné peniaze.,ako svoju vyplatu" ......
t.j. javurek tvrdí že trump bude brať vraj aj iné peniaze obćanom (to neviem ako myslel)
a javurek nezohĺadńuje, źe sa vzdal platu prezidenta
Trump len poslal novinárov do P za "kvalitnú žurnalistiku" , ktorú vo voľbách jednostranne podsúvali a špinili.
http://www.independent.co.uk/news/world/amer…
Trump nebude poberať mzdu resp. sa je vzdá -tak nech Javurek nevypisuje"
Nuž problém je, že od prezidenta sa očakáva, že nebude od občanov brať iné peniaze, ako svoju výplatu, pretože inak by nebola záruka, že nebude z titulu svojej funkcie prihrávať svojmu vlastnému biznisu. Čo bolo presne to, čo sa v kampani hádzalo (a v tomto prípade právom) o hlavu Hillary Clintonovej v prípade Nadácie Clintonovcov."
"Nezávislá" RTVS, ktorá nič netvorí, len platí faktúry všelijakým produktion s.r.o. za výrobu lincovaných programov (ak to niekto pozeráte všimnite si to pri záverečných titulkoch po skončení hociktorého programu a "šou", že vždy ten program vyrobila nejaká s.r.o.). A na toto chce zvýšiť Mika koncesionárske
Však to Matovič ich urazil, pokiaľ viem - ale nikto to nikde nerieši.
Odporúčame