Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/poli tics/h…
Novinári neklamte
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz vstupu
http://edition.cnn.com/2017/01/29/politi cs/h…
Novinári neklamte
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump to len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trump to len rozšíril obamove obmedzenia na zákaz
Krajiny vybrala Obamova administrativa. Trumpo to len rozšíril obmedzenia na zákaz
Haha zase besnenie medii pozastavil to na 3 mesiace atd ide o docasne kroky,aby bezhlavo neprijimali tak ako doteraz. Jaoonsko napr nikdy neprijime moslimov preto tam ziadni nie su
inak poliši sa strašne ponáhľali z majákom a ešte stihali riešiť pokutu
však mu len zadržali preukaz lebo nazaplatil na mieste.- keď pokutu uhradi tak mu ho vrátia. Nadpis ako z bulváru - neprišiel o žiadny preukaz.
hahahahaha Trump je vitazný typ, vyšlo mu všetko v živote aj nemysliteľne, ma peknu ženu, pekne deti a - vyhral voľby napriek mediam - stroskotanec je hillary viď jej foto po voˇľbách - Už sa s tým zmierne Trump riadne vyhral v súlade s Ustavou.
choď pred ambasadu na Hviezdoslavovom nam v BA a daju ti zabrať aj obamovci čo tu ešte su
ake slovenské zdroje? hovoril si že mainstream predpovedal presne , čo je nezmysel - NY times, W. Post a CNN a spol dávali hillary v deň volieb 99% šancu:-))))
ake slovenské zdroje? hovoril si že mainstream predpovedal presne , čo je nezmysel - NY times, W. Post a CNN a spol dávali hillary v deň volieb 99% šancu:-))))
a k čomu protestovali ste slniećkari pri inauguracii protestovali? aká je idea protestu? nerespektovanie ustavy vlastnej krajiny, keď sa oháńajú demokraciou a a pritom su to len názoroví fašisti - len ten ich názor je správny . Presne ako tvoja reakcia a nálepkovanie . Len to viete slniečkari - je to už ako za komunizmu , za názor dostaneš na držku - viď "umiernen protestujúci" . Je to už na zvracanie ako tu media už od novembra bušia a trepu kraviny. A soroš je potom čo?
Odporúčame