zdochýňajúci čierny kôň kope
zdochýňajúci čierny kôň kope
a presne z tých istých dôvodov sa cuká aj Zala , bude tiež zahojení rentou z EU a má preto podobné "hodnoty" euro-mainstream kecy ako Monička. Lebo sa boja, źe ich vylúčia z klubu socialistov. Europoslanci preto v źivote nebudú zastávať naše záujmy ale len záujmy ich frakcii
prachy už nepotrebuje, veď po druhom volebnom období si zariadila rentu z EU - preto nás tak "reprezentuje". Na jej obranu ta jej šialena agenda za práva všetkých len nie pracujúcich hetero občanov je v súlade s politikou socialistov všade v EU, okrem našich , tí su fakticky z ich agendov pravičiari a SUlik a Poliaćik sú s ich agendov lavičiari a nie konzervatívci.
presne, Putin to už nejako zariadi:-)) podplatil aj tých 4-roch voliteľov demokratickej strany , ktorí nehlasovali za Hillary:-))
rusko ma najpremakanejších počítačových expertov a je jednotkou v technológiách (podľa Obamu) - rusi hekli voľby USA, heknú aj voľby v Nemecku, vo Fr. - pritom CIA vychádza z info od "JPP". Zaujimavé, źe každý kto je označený za rusku bábku a sú proti nemu média, vyhrá voľby napr. v USA:-)) Hekli aj obsah klintonovej mailov:-))
Obama končí o tri týždne a nestráca čas - haj ze l
hahaha uplne neprehľadné , na jednej pištoli je napísané benzín a na druhej diesel a pri LPG je tu napísané LPG a pri CNG je CNG. K omylu dochádza z toho dôvodu, že ak má niekto služobné auto alebo častejšie chodí dieselom tak natankuje diesel do druhého benzinového auta s vedomím, a omyle, źe ide o dieselové auto na ktorom je zvyknutý jazdiť. Nie je to kvôli označeniu. EU potvrdzuje že je jednotka byrokracie a "nápadov" vo svete, hneď po KLDR, ktorá predpiusuje účesy podľa Kima
to bola zbytočná tlaćovka, keďźe do mesiaca obamovci končia a trump ma na vec iný názor
kašlať už na Blizky východ, nech sa tam všetci pobiju, sa už sa do nich nestarajme , uzavrime schnegen a bude pokoj
oni vedia dávať len pracovné kvóty na ostatných členov z EU, islamistov však prijmu aj bez pasu aj keď tam idú len na dávky a šoferovat kamiony na trhu
to iste, keď existuju pracovné kvóty, obćan EU ma menej práv ako títo teroristi, ktorý si idú zašoférovať kamion a poberať dávky
na druhej strane čo EU komisiu (nevolený orgán) do daňových úradov v Írsku, Írsko je suverenny štát. Vidíme, kde nás dostala Lisabonská zmluva, ktorú práve v írsku "museli" referendom na druhýkrát "demokraticky" schváliť.
Buchla vitaj vo svete korporátneho fašizmu, kde aj keby v SR bola sadzba dane 10 % i tak by tieto koncerny išli do daňového raja, ak by mali možnosť
bez SLA by nemali možnosť reprezentovať na podujatiach FIS t.j. byť členom asociacie a mať ich súhlas je potrebný. To ako bez SFZ by sme nemohli mať účasť na podujatiach UEFA a FIFA, bez ohĺadu aký názor na SFZ panuje
prosperujuce firmy ako US steel keď im skončia daňové prázdniny?
zase média vybrali toho "správneho" kandidáta a niekto ich neposlúchol?
Odporúčame