Slniečkari prehrali a výsledok ich politiky je ďalší útok migranta - moslima kamiónom. Nie som rasista že som povedal migrant alebo moslim, ale to je fakt. Migranti si ten bordel z ich krajín kde ich náboženstvoa a systém zlyhali dovliekli do EU. Za všetko multi kulti hovorí aj to, že k útoku v Berlíne sa vyjadrovala aj "nemecká čašníčka" Dilara Arslan :-))


