presne a nechápem ako ich môžu podporvoať tie rôzne LGBTI a iné slniečkarske organizácie a hnutia, lebo keby pochoduju moslimovia a LGBTI spolu tak podĺa koránu by ich mali zlikvidovať
presne a nechápem ako ich môžu podporvoať tie rôzne LGBTI a iné slniečkarske organizácie a hnutia, lebo keby pochoduju moslimovia a LGBTI spolu tak podĺa koránu by ich mali zlikvidovať
ide o to čo považuju oni za extrémizmus - podĺa koranu je to aj nenosenie burky alebo nezlikvidovanie neveriaceho
(ne)umí anglicky:-) Ako ten vtip o haviřoch a ceste do Londýna:-)
komando v berline malo zastaviť najskôr merkel nény
však a táto prítomnosť keď často "nie ste doma" zaťažuje dopravu BA
a čo maju hovoriť ludia v okoli BA smerom na Rovinku atď:-))
17 r bol v Severnej Korei a potom stačilo 2 roky u "nášho spojenca a piliera NATO"
autor už myslel na utok vlakom asi - aj to o chviľu asi bude
zase ten istý model, dva mesiace sa tu budeme hrať na výnimočný stav - potom sa zase niečo stane a súbežne prijimať nelegálov z mora, aby ich zase prišlo raz toľko
merkel chce aby sme sa naučili z ich kultúrou a terorizmom žiť asi ako v Izraeli, kde sú same kontroly a paranoja. Ďakujeme frauu Merkel za Váš diktát a navrhované kvóty - a už aj chodí v uniforme - v tom svojom kostýmčeku zo startreku. Ďalšia z Nemecka, ktorú budu zobrazovať na obrazoch v uniforme.
presne :
Nech si ich zoberie S. Arábia - tá ma 100 tis klimatizovaných stanov pre 3 mil ľudí - nech pomôže svojim bratom a nech nepodporuje finančne dzihad dotáciou na mešity a na ISIS
písali o tom aj v Washington Times
vy tam už ani ban a báne nemáte , ostraváku takže šup domov do hladovej doliny. Inak akurát si potvrdil ako sa cenzuruju diskusie
hahahah a čo sankcie voči Čine - viď tibet, Taiwan, jaj tam ani referendum nebolo a sa musí rešpektovať politika "jednej Číny". Pokrytci všetkých krajin sa zase spojili a Obama ešte mesiac bude vymýšľať ujoviny
a to je paradox, že hillary podporuju smetiari, ktorí sa označujú za "pravicu" a "konzervatívcov" a pritom maju totálne tú istú agendu ako socialisti : LGBTI, migrácia, slniečkarne
anti trump media zašli až do takej absurdity, že ho kritizovali, že keď volal na Taiwan a "nerešpektoval politiku jednej Činy" , ale keby volal putinovi tak je ruský agent. Nonsens
hahaha lebo obama plnil príkazy ľudu a v kabinete mal samý wall street a Goldman Sachs a FED čo spôsobili krízu a ešte ich US vláda dotovala na úkor ľudí čo prišli o domy. Miliardári boli za Hillary, preto ten ošiaľ a strata rozumu, keď zistili že ich kôň prehral. (CNN, NBS,ABC, Facebook, Google, Hollywood) - trumpa podporoval akurát Murdoch a Fox news.
nie ten utok potvrdil aí su molimovia fanatici a svoj bordel s krajín, ktoré zlyhávaju a zlyhali s ktorých utekajú dovlačú aj do EU. Ani jedna moslimská krajina nie je demokratickou. Nech si ich zoberie S. Arábia - tá ma 100 tis klimatizovaných stanov pre 3 mil ľudí - nech pomôže svojim bratom a nech nepodporuje finančne dzihad dotáciou na mešity a na ISIS
písali o tom aj v Washington Times
Len nálepkujete a nálepkujete každého, kto sa pokúsi povedať že nebo je modré
ja len dúfam, že z voľbou trumpa odíde táto nezmyselná politcká "korektnosť" ktorá odmieta fakty a realitu a akukoľvek snahu preznetovať argumenty a sedliacky rozum povaźuje za rasizmus a fobiu
Slniečkari prehrali a výsledok ich politiky je ďalší útok migranta - moslima kamiónom. Nie som rasista že som povedal migrant alebo moslim, ale to je fakt. Migranti si ten bordel z ich krajín kde ich náboženstvoa a systém zlyhali dovliekli do EU. Za všetko multi kulti hovorí aj to, že k útoku v Berlíne sa vyjadrovala aj "nemecká čašníčka" Dilara Arslan :-)) V súčasnosti existuju len teroristi - moslimovia , to je fakt. Aj ten čo zastrelil ruského veľvyslanca bol moslim a robil to kvôli náboženstvu. Prečo utečencov neprijme S. Arábia - moslim štát z rovnakov kultúrou verejných popráv a šarie, ktorá ma 100 tis klimetizopvaných stanov pre 3 mil ľudí?
Písali o tom aj Washington times:
Odporúčame