hlavne , źe toalety za 100 tis niekde v Švedlária iných dedinách EU preplatí.
hlavne , źe toalety za 100 tis niekde v Švedlária iných dedinách EU preplatí.
a fejsbukoví laikovači ISIS na kamiónoch sa len tak rozrastajú..
a to terorizmus nie je jediná hrozba - skutočná zbraň je ich pôrodnosť a s 1 mil je zrazu 3-5 mil atď atď.
to je neuveriteĹne ako stale bušia slniečkarske mediˇa napriek tomu, źe brexit riadne schválili v referende
a to ešte Nixon ako tak vychádzal so Sojuzom a Činou a ukonćil VIetnam, ktorý v podstate začal Kenendy a pokraćoval naplno Johnson
pridaj k tomu odpočúvanie predstaviteľov EU, ktorí napriek tomu (možno práve preto) sú hlboko vďační sluźobníci US zaujmov.
keby vyhrala hitlery kvákal by inak
S . Arábia a 100 tis klimatizovaných stanov pre 3 mil ľudí už čaká na všetkých utečencov - to by im však Arábia musela chcieť pomôcť
to je nehoráznosť ..mať svoj názor.. hlavne ak je proti názoru mainstream medii
čo by sme bez obamu a jeho secretary of state hitlery robili - asi by ani líbyia a aj sýria neboli bombardované... to je ich jediný odkaz + ešte multi kulti agenda...odpočúvanie predstaviteĺov EU ... rusofóbia
čo majú sudcovia s vymožiuteĺnosťou práva? - veď právo len v rozsudku priznávajú alebo to zamietnu. Vymáhanie práva vykonáva exekútor a keď dlžník nemá majetok (resp. oficiálne nemá) alebo je naňho 20 ďalších exekucii tak smola
výborne, takže teraz už žiadne útoky určite nebudú:-)) Terorizmus je vybavený. - Super prenasledovali ho a do stal sa z B. až do Milána - kde sa až dostanú po EU (Schengene) tí čo ich nikto nehľadá ale "ozvú" sa oni.
Opät ďalší prípad migranta, ktorý si len "zle vyloźil" svätú knihu, tak ako tí v Paríži, Nice, Bruselli, atď. atď. atď.
je a prehĺadne je to analyzované tu:
reagan len podvádzal , boli to tzv hviezdne vojny založená na spravodajských hoaxoch do ZSSR. Ale zad´´žili sa i USA, lebo odvtedy ide dlh hore a hore
však namieri rakety na rusko, však to tu všetci obamovci chcete.nie? Veď obama tento rok rozhodol o obnovení zastaralého arzenálu čo majú
určite zase nejakí "kresťanskí" teroristi
ty tu nemáš čo očakávať, lebo si NIKTO
podľa mňa týchto "migrantov" by sme mali aj kvotovať - vymením za sýrskych kresťanov
bratia, ktorí si zase "zle vyložia" svätú knihu ako mnohí iní v Berlíne, Paríži, a v Bruseli. Tých čo si ju "zle vykladajú" je nejako veľa - asi problem bude v tej knihe a nie v jej výklade
Odporúčame