to asi ťažko, ke´dže na konflikt treba viac ako jedného Asada, je tam "umiernená opozícia" , USA, IS atď. tí nie sú zodpovední za nič:-)) Assad, za ktorého tam bolo vybudované zdravotníctvo, na arbské pomery tam dosť veci fungovalo, a bol demokrat zvolený, sa jedneho dńa rozhodol pre vojnu:-)))


