jemenske deti zabíjajú bomby privezené z USA - to je teda nadpis
jemenske deti zabíjajú bomby privezené z USA - to je teda nadpis
Saudská Arábia - Krajina, ktorá verejne popravuje, bičuje, UKRIŽUJE a zatvára ľudí len pre ich názor alebo že spievaju na verejnosti, majú tam náboženské polície po úliciach a nákupných centrách - presne ako ISIS na svojich územiach. Ak zoberiete to čo robí ISIS tak je to presne to isté - wahabisti, a S. Arábia ich podporuje. Keď ide Merekelova, Cameron, Obama do S. Arábia a objíma sa tam zo šejkami, to už môže ísť rovno do Severnej Korei a objať Kima. Kvôli rope všetko.
presne veď kvôli USA základni poondiali celé Kosovo
viete o tom že sú 4 kandidáti na prezidenta? To naše štúdia s kaźdým kapološialeným kandidátom pred prezidentskými voľbami su potom vrcholom demokracie. Okrem to v USA nie priama voľba ale volia hlavne volitelia
kartel pri rope je OK ale pri inom už nie? to kde sme?
to je maslo na hlave Nemcov čo vtedy ovládali celú Európu - nech si oni chodia povinne do Osviencimu atď. Alebo tu niekto presadzuje kolektívnu vinu za tieto udalosti?
dedko už bol v strede prechodu - dodávka odbočovala na Kutuzovovu, čo je ešte niekoĺko metrov pred prechodom. Lipšic aani nespomali, bohviečomu sa venoval ale riadenie vozidla to nebolo. pozri Google maps. AK by aj nevidel cez vozidlo tak o to viac mal v blízkosti spomaliť , keď mal zakrytý výhĺad (údajne) -
stači si to pozrieť na Google maps Kutuzovova - vajnorská - priechod je presne oproti tomu podniku a v smere cesty toho chudáka k domu - neviem prečo by nešiel po priechode
dedko už bol v strede prechodu - dodávka odbočovala na Kutuzovovu, čo je ešte niekoĺko metrov pred prechodom. Lipšic aani nespomali, bohviečomu sa venoval ale riadenie vozidla to nebolo. pozri si Google maps. AK by aj nevidel cez vozidlo tak o to viac mal v blízkosti spomaliť , keď mal zakrytý výhĺad (údajne) -
Lipšic si nebol istý, či k zrážke došlo na priechode pre chodcov. „Neviem presne, ako blízko som sa nachádzal, teraz to je vecou vyšetrovania. Nebudem špekulovať ani sa obhajovať, ani vyviňovať,“ poznamenal.
Ak to takto tvrdí tak sa nevenoval riadeniu lebo každý je povinný spomaliť keď ide k priechodu čo on evidentne neurobil ke´d brzdil až s dedkom na kapote
presne stači si to pozrieť na Google maps Kutuzovova - vajnorská - priechod je presne oproti tomu podniku a v smere cesty toho chudáka k domu - neviem prečo by nešiel po priechode
nadpis ako deti v Jemene zabijajú kaźdý deň rakety privezené z USA... Tieź je to pravda
už s týmto príbehom prestaňte - týka sa to nejakého kuchára s tohto zariadenia nie vychovávateľa resp. nejakého systému znásilňovania ći čo. Bulvár v praxi.
ke´d si pozriete v akých farbách išlo lietadlo - holandských ,ktoré sa nápadne podoba na ruskú trikoloru - takže motív zostrelenia je jasný.
Nebrali pritom do uvahy , źe BUK má iný prierez a report od tejto spoločnosti - pozrite si to aj na Russsian Today (RT)
však vidíš ako sa robí politika a ovplyvňovanie mienky. Nikomu u%ž nevadí že hillary je vyšetrovana FBI
choď do Londýna - v Severnom Irsku je kľud tam ťa riešia len ke´d si katolík
Odporúčame