Hillary Clintonová v kampani vyzvala na prijatie väčšieho množstva utečencov zo Sýrie, to hovorí za vŠetko:_)) a to len preto "lebo Trump"
Hillary Clintonová v kampani vyzvala na prijatie väčšieho množstva utečencov zo Sýrie, to hovorí za vŠetko:_)) a to len preto "lebo Trump"
konči mu obdobie tak chce byť chrumkavy a bude z toho ďalšia nobelovka:-))
Rusko prezident USA kritizoval za to, že sa silou snaží obnoviť svoju „stratenú slávu“. Ak sa Rusko bude ďalej miešať do záležitostí svojich susedov, „môže to byť doma v Rusku populárne a povzbudí to nacionalizmus, ale časom to len poškodí ruský imidž a zníži bezpečnosť jeho vlastných hraníc,“ varoval Obama.
HAHAHAHA a USA to robia a oveľa horšie "len" tisícky km od hranic. Aspoň v prípade Ruska je to ich zona a zona USA je celý svet
žiju z minulosti ako my aj keď ju majú bohatšiu
je to hlavne jej alibizmus pred voĺbami - mala akože "dobré úmysly pomôcť" ale neboli sme na to "pripravení" :-) Ona nemôže priznať chybu lebo by uplne skončila, takto ešte ukecáva slniećkarov v Nemecku
Londýnčania zrejme už oľutovali, koho si vlastne zvolili za starostu. Moslim Sadiq Khan - starosta Londýna, ktorý je dokázateľné napojený na radikálnych islamistov na svojom turné po USA na podporu Hillary Clintonovej, vyhlásil, že imigranti by sa nemali integrovať a prispôsobovať krajine, do ktorej prišli, ale mali by ju zmeniť podľa svojich predstáv
v berline žije 50 % obyv mimo nemeckého pôvodu
ale to dopujú určite len ruskí tenisti , Serena a Venus majú "výnimku" a môžu si brať čo chcú
A čo Serena a Venus, amikom neodoberete US open?:-))
Šulo tam potom niekde miesto parkiet dal linoleum, kultúrny barbar
teraz dufam príde nové celoamícke hnutie "Jihadist live matters" :-))
a k čomu je potom sloboda pohybu pracovnej sily v EU, keď by boli všetci doma?
skôr je to postoj Junckera, ktorý miesto toho aby odstúpil s celou EU komisiou potom čo nevedel presvedčit obćanov UK , tak teraz tu robi napriek ako malé decko
koľko musia mať zarobené farmaceutické psoločnosti keď si tu kupujú za niekoľko mld.
ešte že to nedali Ukrajine:-) tie eniaze by sa vyparili cestou z účtu na účet, tak by boli neefektívne
Jonak napísal:
proč lékaři neřeknou pravdu ?
V USA je přece všechno možné,proč např.se u nás nepsalo o tomhle?
Tenistky Serena a Venus Williamsovy se souhlasem Světové antidopingové agentury WADA užívaly zakázané látky v rámci terapie,uvádí se v dokumentech,uveřejněných skupinou hackerů Fancy Bear,která se nabourala do databáze agentury
Dokumenty také uvádějí,že americká gymnastka Simone Bilesová nebyla diskvalifikována,nehledě na kladný výsledek dopingového testu
Podle těchto údajů Serena v letech 2010,2014 a 2015 se souhlasem WADA užívala oxykodon,hydromorfon, prednison,prednisolon a methylprednisolon.Její sestře Venus v letech 2010 —2013 bylo povoleno užívání prednisonu, prednisolonu,triamcinolonu a formoterolu.Diagnózy,které se staly důvodem takového rozhodnutí agentury,nejsou v dokumentech uvedeny.
Tímto se vysvětlují i jejich poslední prohry - přestali se dopovat a prohrávají
Serena prestal dopovať a je to tu - viac googlite WADA a nimi tolerovaný doping u sestier Williamsových
PROJEKT EU:
Nemec Martin Schulz – predseda Európskeho parlamentu, verejne pohrozil štátom, ako Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, ktoré nesúhlasia s kvótami a povinným prerozdeľovaním moslimských imigrantov. Pohrozil… použitím sily.
V televízii ZDF Schulz, na margo štátov, ktoré nesúhlasia s diktátom EU vo veci imigrantov, povedal:
“Európa ultranacionalistov – keď oni zvíťazia – to budeme mať takú Európu, len v tejto veci, ale aj v každej inej. Potrebujeme ducha európskeho spoločenstva. A v prípade nutnosti to musí byť vynútené silou. Nemôže byť – a ja patrím k ľuďom, ktorí to hovoria -, aby sme v XXI. storočí globalizáciu a globálne problémy riešili nacionalizmom. V istom okamihu treba zabojovať a treba povedať , že v prípade nutnosti budeme proti iným bojovať, aby sme dosiahli svoj cieľ.“
Odporúčame