problém nie su trestné. súdy ale prieťahy v civilných konaniach (súdoch) v bežnom živote, doštuduj si
problém nie su trestné. súdy ale prieťahy v civilných konaniach (súdoch) v bežnom živote, doštuduj si
jej revolučná zmena je za odvolaných sudcov kvôli veku nedať žiadnu náhradu - to fakt vyrieši prieťahy:-)) Krivoústa amatérka
jasné a pred 3 r. ho za to "náhodou" tiež vyšetrovali o čom ani neupovedomil svojho zamestnávateľa DETSKÚ nemocnicu
a ěšte aj Mikloško a celé vedenie nemocnice ho idú podporovať? to kde sme , však mu to našli v počítači. Zrejme to nemal na Štúdium. Ale kotlebu idú obviňovať z hoci čoho
podľa pravidla: "žena a pôda (trávnik) je toho, kto ich obrába" :-)
presne tak zbytočný tretí sektor uplácaný 2 % z dane a rôznymi netransparantnými dotáciami, tých ktorí si ich takto kúpia
a komu teraz kvótami postúpime našich "migrantov", čo páni z Bruselu?
čo 40 rokov - 300 r. - odjakživa sa nevedeli prispôosobiť lebo sem etnicky nepatria - patria niekde do Indie - tam je presne takýto životný štýl špina , zanedbané návyky - Aj keď si chudobný dokážteš si upratať. Hlavne ak ti štát-obec dá všetko (všetko) zadarmo od śkoly, skôlky po nové bývanie. O tom môže normálny človek len snívať.
ja neviem kde žiješ ale vŠetko (opakujem) všetko maju od štátu zadarmo, do školy si nemusia zháňať žiadne pomôcky, zadarmo bývajú a ak to zpľundrujú štát-obec im hneď ponúkne nové bývanie - to že sa nevedia o seba postarať napriek týmto výhodám a nevedia si odkladať na horšie časy tak to je ich problém ako je to problém každého "bieleho" keď nespláca. Bieleho však vyhodia na ulicu ak nespláca hypo - oni ak nemajú tak im stále niekto dá takže nemajú dôvod nič meniť. Je to ich mentalita, ktorá sa nezmení - presne takto je to i s migrantskými štvrťami v Paríži Londýne, sú tiež nesprispôsobiví. Už to slniečkari pochopte
navrhujem povinné návštevy aj ciganských osád so satelitmi a elektrikou a WIFI zadarmo, a pomôckami do školy zadarmo a vŠetko zadarmo a premietanie odovzdania nových bytov cigánom a následne foto ako sa títo neprispôsobiví k darovaným nehnuteĺnostiam zachovali a zničili ich.A následne premietanie ako biela rodina musí žgrlošiť na elektrinu, nájom, veci pre deti školy a ako biely , ktorý nemá na splátku hypotéku resp. iný záväzok a nedokáže sa dohodnúť s veriteľom príde o byt a je na ulici.
hahaha a pritom pri referende o nezávislosti Škotska Cameron stále uvádzal, že by to znamenalo koniec ich čklenstva v EU- toto je jasný podvod
a čo teraz urobíme? - keď "neviditeĺná ruka trhu" je deformovaná korporáciami, ktoré podplácajú politikov a sú ich sponzormi - ako v USA Goldman Sachs, FED a polka Wall streetu v Busshovom, Clintonovom a Obamovom kabinete, ktorí za štátne naliali binaco šek do ich realitnej bubliny v r. 2008
hlavne keď "neviditeĺná ruka trhu" je deformovaná korporáciami, ktoré podplácajú politikov a sú ich sponzormi - ako v USA Goldman Sachs, FED a polka Wall streetu v Busshovom, Clintonovom a Obamovom kabinete, ktorí za štátne naliali binaco šek do ich realitnej bubliny v r. 2008
a čo to prinieslo SR ? (nemám na mysli čo Kiškovi)
feťáci z SaS so stykmi s kočnerom a aj Kotlebom (viď stretnutia SUlíka a jeho výroky na migrantov v Nemeckej TV), psychopatovičovci z OĽANO a polomafián Kollár nám budú kázať o extrémizme. O Osuskom sa uˇ%z ani nevyjadrujem - židovský náboženská obec sa mu môže poďakovať. Aj 62 mil ľudí (70 mil - 6 mil) , ktorí zomreli v II sv. mimo nejaký tábor trpeli besnenie sa mu môžu tieź poďakovať - v úvodzovkách.
jednoducho vďaka západu (1938 - 1945) a následne ZSSR (1948-1989) sme mali tu v str. europe znicenú budúcnosť, lebo sme sa stali bábkou v rukách mocných - a tak je to i teraz. Diktát pokračuje z Bruselu
navrhujem povinné návštevy aj ciganských osád so satelitmi a elektrikou a WIFI zadarmo, a pomôckami do školy zadarmo a vŠetko zadarmo a premietanie odovzdania nových bytov cigánom a následne foto ako sa títo neprispôsobiví k darovaným nehnuteĺnostiam zachovali a zničili ich.A následne premietanie ako biela rodina musí žgrlošiť na elektrinu, nájom, veci pre deti školy a ako biely , ktorý nemá na splátku hypotéku resp. iný záväzok a nedokáže sa dohodnúť s veriteľom príde o byt a je na ulici.
a následne premietanie ako biely , ktorý nemá na splátku hypotéku resp. iný záväzok a nedokáže sa dohodnúť s veriteľom príde o byt a je na ulici.
Odporúčame