však na Islande s tým počtom obyv. je to akoby odstúpil starosta a nie premier:-))
však na Islande s tým počtom obyv. je to akoby odstúpil starosta a nie premier:-))
akurat že tento prístup ho dostane do basy :-))
vidíte každy kto má prachy oondieva na daniach a neplatil by ani keby tu bola 10 % daň nie to ešte 20 % daň z príjmu
a ešte splietaš prípad jaguaru s učiteľmi ty si asi "ficovolič" podľa tvojich vlastných kritérii
maju dva mesiace prázdnin a poslancov je 150 nie 15 000
pretože to nebol maďarský ria ria hungaria rozhodca?
presne tak ria ria fanúšikovia su ešte väčši "extraexkrementisti" než nejakí holohlavci so Slovana. Nápisy felvídek na hlavnej tribúne hneď pri logu Otp banky to je ich
ria ria hungaria fanúšikovia a transparentmi felvidek a výkrikmi v maďarčine (určite o tom ako maju radi Slovensko) . Tento klub nepatrí do slovenskej ligy, však mali sme tu r. Sobotu a tam teda ľudia takto neblbli. Kto tu nadáva oprávnene na Kmotríka tak nech nadáva aj na Világiho, ktorý preto aby bol u koryta dotlačil bélu so smerom do vlády. To je fakt.
hlavne vyradenie AS rím a podobné trápne výsledky:-))
hahaha keď su fandiť maďarsku nech idu do maďarskej ligy - dac fanúšikovia su hotové neviniatka odchované felvídekom
hahaha beblavý so svojou manželkou to hraju len na tu ich spávnu stranu
akože oslobodi´t nás od čoho od Kotlebu? Však bol legitimne zvoleny a v programe sa v mnomhom zhoduje zo Sulíkom - viď sulikove vyjadrenia na migrantov a kotleba má väčšie vzdelanie než novopečená Ná na podpredsedkyňa parlamentu na bicykli, ktorá si robila diplomovku ako št. tajomníčka
ale bež však aj Dubaji nemajú ropu a pracujú tam len cudzinci v cestovnom ruchu, stavebnom priemysle
cinili sa aj ria ria hungaria fanusikovia s nápismi Felvídek a pod. a žiadna tv to neoznačila za kotlebovinu a pod.
presne zobrať vodičak a byť rozumnejší policajt pri posudzovaní pristupkov keď nejde o závažné posrušenie
ale on to hovoril v duchu, keď my USA = NATO "chránime Európu(:-))) a dávame do toho prachy "spojenci" im nič nedávaju - tak preto chce vystúpiť. Nehovorí nič o tom prečo je NATO kritizované a že je to nástroj rozvracania režimov ako sa USA hodí
v Singapure dostal majiteľ tesly eko pokutu keďže zaťažil prostredie viac ako benzinové auto - el. energia je tam totiž ´vyrábaná v uhoľných elktrárňach:-)) Takže s tým zeleným a eko je to práveže len lobby
Odporúčame