šialeného zákonníka práce?:-)
všetci moslimovia sú rovnakí : tichá väčšina sa prizerá ako ich menšina vyhadzuje do vzduchu celý svet
ale týka sa to len vkladov v banke - JaT services nie je banka
ja im tých 5 setov miersto max troch v grand slame doprajem, potom hovorme o rovnosti
nikdy som nechápal ako organizátori dokážu tolerovať taku natesno jazdu motoriek a aut a doslova hádzanie sa fanúšikov do dráhy pretekárov
jedno miesto v nemenovanom inštitúte sa zrejme po posledných správach definit. uvoľnilo
a predseda bude Nicholsonova na bicykli, ktorú podĺa jej včerajších vyjadrení ešte nikto neoplul:-)) A dopadnú ako Sdku
naši europslanci sa nedostanu do práce z Ba
stopnutie eurofondov a schvalovanie násilia na utečencov je skor Sulikove zelanie - viď jeho vystúpenia v nemeckej tv, ktoré nikto nepoukazuje. To je demokracia hlavne že je všade s touto temou len kotleba a novinári nás idu učiť dejepis, keď sami na jeho hodinách chýbali.
http://www.topky.sk/cl/11/1533015/ Kontroverz…
stopnutie eurofondov a schvalovanie násilia na utečencov je skor Sulikove zelanie - viď jeho vystúpenia v nemeckej tv, ktoré nikto nepoukazuje. To je demokracia hlavne že je všade s touto temou len kotleba a novinári nás idu učiť dejepis, keď sami na jeho hodinách chýbali.
http://www.topky.sk/cl/11/1533015/ Kontroverz…
stopnutie eurofondov a schvalovanie násilia na utečencov je skor Sulikove zelanie - viď jeho vystúpenia v nemeckej tv, ktoré nikto nepoukazuje. To je demokracia hlavne že je všade s touto temou len kotleba a novinári nás idu učiť dejepis, keď sami na jeho hodinách chýbali.
http://www.topky.sk/cl/11/1533015/ Kontroverz…
p.s. matovič s jeho daňovými podvodmi, bielymi koňmi a prepašovaným strojom je zlodej. O Sulíkovi a jeho parťakovi Kočenrovi sa ani nevyjadrujem. Otvor si oči prestaň ž rať len jednu stranu
poďakuj sa Matovičovi za jeho "doiplomatické výroky" na bugára sieť pred voľbami a po v r. 2016 a poďakuj sa riškovi za r. 2012:-)) veď ani nevedia vládnuť. Kotleba má 20 x väčšiu úroveň myšlienok a správania ako Matovič.
chlapče zorientuj sa, fašisti sú na ukrajinskej strane a neš´titili sa podpáliť zaživa a strieľať do ĺudí utekajúcich z tej budovy v Odesae 05/2014. ten tovj prvy príspevok je na tresté oznámenie
Odporúčame