keď už nech sa rieši aj našich 500tis migrantov v osadách - navrhujem kvóty medzi štáty EU. Vymeníme za sýrskych kresťanov
keď už nech sa rieši aj našich 500tis migrantov v osadách - navrhujem kvóty medzi štáty EU. Vymeníme za sýrskych kresťanov
3 mil migrantov nie je realita?
vojnoví utečenci hahaha - 80%sú muži z bohatších rodín čo majú tisíce € na prevádzačov -zase si naletel médiam, ktoré účelovo ukazujú stále jednu a tú istú matku s deckom. Skutočné obete sú ich ženy a tí chudáci doma v Sýrii, čo musia hladovať v obklúčených mestách a dávaju deťom slanú vodu.
dieru máš aj na predmestí Paríža a Londýna, Berlína a aj tak tam idú - a vieš prečo 1. soc dávky 2. majú tam už svoje komunity ktoré buzeruju pôvodné obyvatelstvo všelijakými Sharia patrolami (viď you tube) - preto je správne keď mi tiež nechceme takúto komunitu lebo by to malo zlý efekt. My máme svojich 500 tis migrantov v osadách a tí nam stačia. Nech EU prijme kvoty aj na naši "utečencov". Za to , že sme diera vďačíme tomu, že min. mzda je tu 400 € a zahr investori a podniky nemajú záujem to zvyšovať.
bože to bude 1.2.2 nátresk celá BA (doteraz rozstrúsená) na jednom mieste
americký "socialista" za to že chce jednotný a dostupný zdravotný systém (v EU úplný Štandard) je u nás umiernený pravičiar. To potom v EU so smernicami na ochranu spotrebiteĺa, euróskym zdravotným preukazom a pod sú asi komunisti
Však preto nechce kvóty a tým nás ochranuje ty pako, keď ich tu bude 100 tis niekde na predmestiach miest tak potom uvidíš. My už tu svojich "migrantov", ktorý vyžierajú náš soc. systém v počte 500 tis máme a nikomu ich nemôžeme cez kvóty poslať. Čo by sme za to dali. My máme dosť starostí sami zo sebou
Rozsieva strach? Potom nebude prebirmovaní ale konvertuje asi na inákšiu vieru. Skôr pomenuváva realitu. Pozri si nejaký článok ako takéto komunita naživa a "prispôsobuje sa" v Angl. Fr. - dokonca tam majú Sharia patrol, ktoré otravujú a ohrozujú okoloidúcich obyvateľov , aby sa obliekali a konali podĺa práva Šaria. Ja tu takéto konzekvencie nechcem. Ty si asipraješ aby sme tu mali ďalšie getá ako na východe - lebo majú mentalitu ako naši "migranti v osadách" - všetko zadarmo a soc. dávky, preto mieria do Nemecka a Škandinávie. To nie sú žiadni doktori a vedci.
však si protirečíš, žiadna terajšia opoz strana doteraz nevyhrala voľby.
Danko je spoluničiteľ matice slovenskej a národnej politiky
tak su nemal veriť a zariadiť sa podľa toho - aj s krízy sa dá vyryžovať - vedia to hlavne špekulanti na Wall street, ktorí neboli zabednení
však preto treba zaviesť nie multi kulti ale jednu kultúru, ktorú nám dovážajú - všetko k tomu smeruje, vo Švédsku už istá farárka chce odstráni´t kríž na kostole, aby neurážal migrantov. (viď you tube) Je to chore
ešte nech Fico povie, že nechceme ani ucelenú komunitu v istých osadách na východe a odníme im dávky a bude. My už svojich migrantov z pred 300 r. máme - keď chcú kvóty - my im ich prepošleme - máme ich už 500 tis., tým nech sa argumentuje
ešte nech povie, že nechceme ani ucelenú kominitu v istých osadách na východe a odníme im dávky. My už svojich migrantov z pred 300 r. máme - keď chcú kvóty - my im ich prepošleme
aj nám tlačí kiska a spol do hlavy ,akí sú migranti potrební...že u nás su len samí doktori a vedci či čo...Ale v ucelenej moslim komunite to bude vyzerať ako v gypsy osade - my už svojich 500tis utečencov, ktorí sem migrovali pred 300 r máme a "užívame " si ich ako západ si užíva svojich utečencov. Zaujimavé, že s komunitou Vietnamcov, Číňanov alebo inými atď nikde nie je problém a o nich ani neviem resp. len cez ich šmejďácke obchody ale ani nemôžu za to že u nás si ich tovar niekto kupuje.
aj nám tlačí kiska a spol do hlavy ,akí sú migranti potrební...že u nás su len samí doktori a vedci či čo...Ale v ucelenej moslim komunite to bude vyzerať ako v gypsy osade - my už svojich 500tis utečencov, ktorí sem migrovali pred 300 r máme a "užívame " si ich ako západ si užíva svojich utečencov. Zaujimavé, že s komunitou Vietnamcov, Číňanov alebo inými atď nikde nie je problém a o nich ani neviem resp. len cez ich šmejďácke obchody ale ani nemôžu za to že u nás si ich tovar niekto kupuje.
a čo keď aj vykonali svoju prácu a stíhali lehoty?
Odporúčame