dementné USA a ich politika v Iraku, ktorý bol dovtedy jednotný a aj obetí bolo dovtedy paradoxne menej spôsobil tento chaos a paradoxne posilnenie Iránu ako veľmoci na bl. východe.
dementné USA a ich politika v Iraku, ktorý bol dovtedy jednotný a aj obetí bolo dovtedy paradoxne menej spôsobil tento chaos a paradoxne posilnenie Iránu ako veľmoci na bl. východe.
neboj na fejsbuku občana Kisku (nie prezidenta Kisku čo je zaujimavé) bude vidieť všetko aj jeho selfie s merkelom a junckerom
a na nás - občanov EU, si dávali pracovné kvóty a to sme tam chceli len pracovať.
presne narodil sa v USA - kde stavajú plot na hranici s mexikom - je lotyšského pôvodu takže tam polotyščujú väčśinu rusku menšinu /väčśinu a pod. To keby robíme maďarom tak...
aj budovu juhoslovanskej tv ste len bránili a humanitárne bombardovali ako hovoril Vašek H.
a je im "zakazované" mať aj deti, to je divné - jaaj - veď dve osoby rovnakého pohlavia dieťa mať spolu nemôžu, to je strašné ako to tá príroda zariadila. By som zakázal aj pomenovanie matka/otec, muž/žena veď je to homofóbne
presne veď aj dediť možu, keď niekoho doopatruješ tak máš nárok na byt
a židovskí spoluobčania sa pchali maďarom za Uhorska aj ČSR, preto ich všetci mali tak radi
ešte keby tie dane išli na to na čo sú určené a nie na tunelovanie a obohacovanie radnice.
a pritom 95 % sú to zahr. prevádzky ako Tesco, Billa, Kaufland, Lidl... v Nemecku by skonćili - k nám dovážajú a predávajú hnilobu
chorvátsky premiér spadol z višne a nevie čo je to ochranavonk. hraníc schengenu - však keď raz vstúpia tak bude vidieť. Do Grécka je lode posielať zbytočné, keďźe týchto ekonomických m. majú už pri Maďarsku. Grécko by malo tiež ochrańovať hranicu schengenu ale to nerobí.
o chybných brzdách v Toyote asi film nebude - však brzdy majú vplyv na život menej ako emisie:-))
a vyzerá to ako Ctiroen Champ E. alebo Peugeot, alebo ako nová rapidečka... Tuctovo - ako keď spravíš sedan z hatchbacku
Aj vďaka takémuto ksichtu vyhral kotleba v BB.
90€ na deň v Rakúsku od štátu pre prenajímateľov ubytovni migrantov -
áno albánski vedci nemohli byť ticho a neakceptovali hypotézu afgánskeho kolegu:-))
Odporúčame