a preto bojuje výzbrojou z USA a nie s kalašnikovmi:-))
a preto bojuje výzbrojou z USA a nie s kalašnikovmi:-))
rusko bojuje tak, že všetci oligarchovia a iní jazdia na od BMW po Rolls a nosia znaćkové handry, konktraktujú ropu, plyn, kupujú podvýživené západné banky atď. - totálna nenávisť
včerajšie mainstream správy:
ruské letectvo, ktoré je v Sýrii na žiadosť Asada, bombardovalo pozície Asadovej opozície...
Francuzské letectvo bombardovalo v Sýrii pozície Islamského Štátu.
Výsledok: obe krajiny bombardovali vlastne tých istých len média si to prekrútili ako sa im a USA rusofóbne hodí. Okrem toho frantíci tam nie sú s povolením legitímnej vlády v Sýrii
zabudol ešte doplniť v Nemecku vypovedávaju najomné zmluvy obyvateľom aby mohli mať voľné byty pre utećencov..
trepe - 7 sudcovia proste svoje ústavné právo na právny názor vyjadria inde pri inej veci s inšpekciou - pokiaĺ sa inšpekcia nedá do poriadku - lebo aj tento víťazný hlas mal k inšpekcii výhrady. ´1 senát má 5 sudcov takže teta čo riadi NS SR už má za úlohu rozhodiť týchto siedmych tak aby
včera dávalina RTVS 2 - 2 časť dokumentu "War in Iraq" - keď som videl ako títo "osloboditelia" mali vojenské manévre a ceremónie v paláci v BAgdade a mierili zbraňami na každého, tak sa nečudujem že i odporcovia Saddáma (za ktorého tam bol mimochodom aký taký poriadok a obetí bolo menej než je teraz) ich nenávidia.
Si predstavte ako by ste sa cítili keby v našom prezidentskom paláci sa takto producírovali takýto "osloboditelia" a prechádzali by sa po SR - každého by to naštvalo.
Armáda USA by mala mať zakázané od svojho kongresu a vo svojom vlastnom bezpečnostnom záujme vycestovať do 100 km od hraníc USA - však aj takto by boli v bezpečí a nerobili by si ďalších nepriateĺov po svete.
hahaha hlavne že IS má amícke zbrane a techniku - takže ich už zasponzorovali dosť:-)
+ Castrové servilné výroky v prospech záujmov USA - "Utečenecká kríza je vinou EU" (nie USA, ktoré aktívne iniciovali všetky konflikty)
Havanské cigary a rum budú za chvíľu made in USA
to ti pripomeniem keď budeš vyprávať ako fico vyhnal "naše" firmy na cyprus, kaymany a pod.
veď aj Írsko muselo hlasovať v referende o Lisabonskej zmluve druhýkrát, kým nazhlasovali "správne" a "demokraticky"
Inak pokrytectvo EU vidieť napr. na tom, že na letisku keď idete v obleku a biznis taśkou do Berlína sa pomaly musíte vyzliecť do spodného prádla a pritom stačí nechať si narásť bradu, zakryť si tvár šatkou zobrať si na ruky tmavšie dieťa nasadnúť do dobytčáku a ste v Nemecku zadarmo. Navrhujem preto zrušiť tie kontroly na letiskách lebo nemajú zmysle pri súčasnej „bezpečnej“ situácii.
Inak pokrytectvo EU vidieť napr. na tom, že na letisku keď idete v obleku a biznis taśkou do Berlína sa pomaly musíte vyzliecť do spodného prádla a pritom stačí nechať si narásť bradu, zakryť si tvár šatkou zobrať si na ruky tmavšie dieťa nasadnúť do dobytčáku a ste v Nemecku zadarmo. Navrhujem preto zrušiť tie kontroly na letiskách lebo nemajú zmysle pri súčasnej „bezpečnej“ situácii.
Inak pokrytectvo EU vidieť napr. na tom, že na letisku keď idete v obleku a biznis taśkou do Berlína sa pomaly musíte vyzliecť do spodného prádla a pritom stačí nechať si narásť bradu, zakryť si tvár šatkou zobrať si na ruky tmavšie dieťa nasadnúť do dobytčáku a ste v Nemecku zadarmo. Navrhujem preto zrušiť tie kontroly na letiskách lebo nemajú zmysle pri súčasnej „bezpečnej“ situácii.
hahaha príliv zmenšil - ty naivka - na tomto je práve to zlé, že vlastne EU ponúkla "rieŚenie" pre utečencov tým, že si ich rozdelíme:-)) To je ako vstupenka zadarmo - na hraniciach s tureckom je 3 mil utečencov.
keďže lenivý a vypočitaví gréci a talianiich ani neregistrovali tak skončia v maďarsku, kde ich registrovali vdo EU. To bude Merkelovej pomsta.
pritom Francúzsko máešte všelijaké výnimky - najmä nemusí dodržiavať podmienky deficitu verejných financii - my sme to však museli dodržiavať a dodržiavame. Fr.. je časovaná ekonomická bomba a bude to druhé Grécko a to už bude poriadna kríza.
najviac sa mi páči Juncker aký je zrazu sociálny - pritom je špekulantský bankár čo pral peniaze v podielových fondoch v Luxemburgsku. Podĺa mňa má nejakú tajnú fabriku, kde chce zamestnať nových otrokov zo Sýrie. Takýchto osôb ako on je viac - viď Barosso - býv. maoista potom hlavný spolupracovník finančnej oligarchie a bánk, Merkelová tlačová tajomníčka komunistickej mládeže vo vých. Nemecku - teraz hlavný vykonávateľ pokynov Washingtonu (asi amíci pri odpočúvaní Nemecka a inštitúcii EU na nich niećo našli). BBUĎTE SOCIÁLNY K OBČANOM EU - ZO SLOVENSKA - ČO TAK ROVNAKÝ MZDOVÝ ŠTANDARD AJ U NÁS - VŠAK POTOM AJ UTEČENCI BUDÚ RADI CHODIŤ NA SLOVENSKO
najviac sa mi páči Juncker aký je zrazu sociálny - pritom je špekulantský bankár čo pral peniaze v podielových fondoch v Luxemburgsku. Podĺa mňa má nejakú tajnú fabriku, kde chce zamestnať nových otrokov zo Sýrie. Takýchto osôb ako on je viac - viď Barosso - býv. maoista potom hlavný spolupracovník finančnej oligarchie a bánk, Merkelová tlačová tajomníčka komunistickej mládeže vo vých. Nemecku - teraz hlavný vykonávateľ pokynov Washingtonu (asi amíci pri odpočúvaní Nemecka a inštitúcii EU na nich niećo našli). BBUĎTE SOCIÁLNY K OBČANOM EU - ZO SLOVENSKA - ČO TAK ROVNAKÝ MZDOVÝ ŠTANDARD AJ U NÁS - VŠAK POTOM AJ UTEČENCI BUDÚ RADI CHODIŤ NA SLOVENSKO
no hlavy budú padať a bude aj video na you tube - bohužiaľ.
Odporúčame