Holandsko už je pod vodou preto tie kanále po celom Amsterdame a iných mestách:-)) Ale inak asi máš pravdu
Holandsko už je pod vodou preto tie kanále po celom Amsterdame a iných mestách:-)) Ale inak asi máš pravdu
možno nám jednotky z Bruselu prídu bratsky na pomoc ako ZSSR v r.1968 - však aj v 1938 nás nechali napospas.
povedal politik krajiny, ktorá má vynimky pri dodržiavaní deficitu verejných financií , 100% dotácii na poľnohosp. , pomaly 6 hod. prac čas, každý druhý deň štrajk atď. My sa tu ideme zodrať. Francúzsko bude druhé Grécko a to už bude iná kríza
hahaha a táto diktatúra Bruselu je čo? Navyše tento diktát nič nerieši - práve takýchto ako ty potrebujú eurohujeri aby sa dostali do parlamentu. Zaujimavé, že aj všetci ostatní politici na Slovensku (KDH, SaS,OĽANO, Most, atď) sú proti kvótam. Už aj tí majú väčší rozum ako ty.
Budúcnosť sa Vám poďakuje Pitella a spol.
"demokratický" diktát - 2015, "humanitární" bombardováni - 1999 čo ešte príde - náckovia a komanči mali rovnaké praktiky
presne však Bavorsko je defacto najsilnejší kraj na svete
však už aj Grécko je bezp krajina, je v EU a Schangene (bohužiaľ)
a ešte USA kde tankuje 80% áut 91 oktán pri spotrebe 20l/100km ešte začne vyšetrovanie:-))
Francúzsko z ich šrotmi PSA a Renault cítia možnosť buchnúť si do konkurencie:-)) Hlavne že keď Toyote nefungovali brzdy tak nikto nikoho nevyšetroval. Tieto emisie sú úplná kravina
Emisie - taká blbosť - keď Toyote nefungovali brzdy, tak zaujimavé že jej akcie takto nepadali - niekto teraz špekuluje na burze
a ešte za takú kravinu z emisiami - keď toyote vtedy nefungovali brzdy - akcie im asi nepadli o 40% . Asi sa chce niekto nabaliť lebo VW sa z toho potom dostane a akcie zas stúpnu
koloniálne krajiny, pripočítal by som k nim ešte Portugalsko či Španielsko. Týchto chudákov vyrabovali, urobili si z nich doslova otrokov a dnes sa čudujú, že pomaly polovica zemskej populácie žije pod hranicou chudoby. To je prakticky všetko potenciál na utečencov. Pýtam sa: Čo majú slováci, maďari, poliaci, česi či rakúšania a bulhari spoločné s tým, že oni ich rabovali? Znie to možno veľmi egoisticky, ale - nech si to riešia! Generál de Gaulle to "pustil", oni to začali riešiť tak, že je ich čím dá menej a menej, a hlavne to, že potrebovali ľudí, ktorí u nich budú robiť podradné práce. Tam je to celé podhubie migrantov. Prečo by sme my mali za iných riešiť to, čo sme nespôsobili? Mimochodom, podobný názor majú už aj Angličania. Tam dokonca začínajú vznikať fankluby Vladimira Putina! To samozrejme naše médiá nikdy nepovedia.
J. Banáš
V týchto dňoch som tu mal svojich priateľov z Nemecka a pýtal som sa ich: Ako Nemci prijímajú utečencov? Viete, čo mi povedali? "To je propaganda ako sviňa, v Nemecku sú ľudia nasraní a oni v televízii ukazujú, ako je v Mníchove vítajú s otvorenou náručou. To je taká cenzúra, že až ... "Čiže my sa tu musíme starať o to, aby sme zapchali špunt, len ide o to, že kam máme dať tú vodu, ktorá z deravej vane vyteká ...
J. Banáš
Pokiaľ ide o utečencov, nikdy ich nebolo toľko z tých krajín, ktoré sú relatívne blízko k Európe, teda z Líbye, Sýrie, z Iraku či čiastočne z Afganistanu. Je to najmä posledné štyri či päť rokov. Ale odkiaľ tí utečenci utekajú? No z miest, kde sú konflikty. Ako hovoria Sýrčania: "Zastavte vojnu a my nebudeme utekať ..." Čiže odkazujem pani Merkelovej a všetkým, ktorí tu teraz robia veľké ramená - chápem ľudsky, že je to strašné pre tých mladých ľudí - čím viac bude utečencov brať, tým viac bude zhoršovať ich vlastnú situáciu. Pretože kto už chce utekať zo svojej vlasti? Mám priateľov v Sýrii, v Egypte, kto už chce opustiť svoju vlasť? Nikto! A oni ich z tej vlasti vlastne lákajú, takže je tu jediná odpoveď. Je potrebné sa opýtať, kto to celé spôsobil? A keď sa opýtame, kto "rozdrbal" Líbyu, Sýriu, Irak, Afganistan, vychádza nám jediná odpoveď: Spojené štáty americké! To už každý idiot vie!
J. Banáš
Grécka pobrežná stráž zadržala pred niekoľkými dňami loď so sýrskou a egyptskou posádkou plávajúcou pod bolívijskou vlajkou, ktorá obsah nákladu svojej lodi deklarovala ako humanitárnu pomoc pre utečencov, čo bolo v rozpore s dokumentáciou nákladu, ktorá uvádzala nábytok a stavebný materiál, čo nie je typické pre humanitárnu pomoc. Colníci tak poňali podozrenia a pri kontrole kontajnerov sa nestačili čudovať. Našli v nich okrem nábytku a stavebného materiálu i 5,000 brokovníc policajného a military typu rôznych verzií s dlhou, ale aj so skrátenou hlavňou (tzv. Karabíny, zrejme americkej Remington Anti-Riot a Military verzie, ale takto z videa sa nedá presne určiť), ďalej pol milióna 9mm nábojov americkej značky Yavex a ďalší nespresnený kontraband.
zaujimavé, že Briti boli z kvótovania oslobodení:-))
Člańok s Banášom - nećakal som toľko rozumu od neho:
Odporúčame